Snagtooth River v1.0.1 Mod

Snagtooth River v1.0.1 Mod

Rzeka Snagtooth to niestandardowy region położony w Kaskadach Pacyfiku w północno-zachodniej części United Stages. Zawiera cztery mapy o łącznej powierzchni ponad 6 km²:

Grzbiet Wielkiego Konia
Delta Snagtooth
Góra Elsa
Iverson Hills

Snagtooth River jest zbudowana od podstaw, aby wspierać grę w trybie współpracy lub jednego gracza, tryb trudny lub łatwy. Nie ma konkursów.

Istnieje mieszanka celów związanych z wyrębem, ładunkiem, holowaniem i naprawą. Wiele celów jest prostych, kilka wymaga sprytu, a kilka z nich mocno przetestuje Twoje umiejętności związane z ciężarówką. Próbowałem uniknąć zbyt wielu spoilerów w ujęciach promocyjnych i wideo, ale spodziewam się naprawić wiele mostów. Rozwiniesz również usługi wokół Big Horse Ridge i Iverson Hills.

W trybie dla jednego gracza odwiedzenie wszystkich punktów obserwacyjnych, zebranie wszystkich ulepszeń i wykonanie wszystkich celów zajmuje około 30-40 godzin. Chociaż nagrody za ulepszenia powinny spełniać większość twoich potrzeb (poza oponami), podczas gry zdobędziesz wystarczająco dużo doświadczenia i pieniędzy, aby kupić dodatkowe ulepszenia „jakości życia”, a nawet ciężarówkę lub dwie.

Snagtooth River jest obecnie dostępna tylko w języku angielskim. Jeśli ktoś chciałby przetłumaczyć mój plik lokalizacyjny na inny język (~5600 słów), napisz do mnie.

Dołączone jest obejście, dzięki któremu punkty obserwacyjne będą działać z łatką sezonu 6. Uważaj jednak na te inne irytujące, ale nie śmiertelne błędy Sabre:

Gra zawsze ładuje się w Big Horse Ridge. Jeśli ostatni zapis znajdował się na innej mapie, wczytasz się do garażu. Następnie możesz otworzyć mapę globalną, aby przenieść się do ciężarówki na dowolnej odblokowanej mapie.
Gra może zapomnieć, które mapy odblokowałeś. Zachowaj ciężarówkę lub dwie w Big Horse Ridge na wypadek, gdybyś musiał ponownie odblokować kolejną mapę.
Gra może zapomnieć, które punkty obserwacyjne zostały odblokowane. Zapamiętuje odkryte obszary mapy, więc główną konsekwencją jest to, że uzyskanie 100% ukończenia staje się trudne.
Gra może zapomnieć, które strefy ulepszeń odwiedziłeś. Zapamiętuje odblokowane części, więc ponownie główną konsekwencją jest to, że trudno jest uzyskać 100% ukończenia.
Gra błędnie uważa, że Iverson Hills zaczyna się odblokować, ale przekonasz się, że nie ma możliwości dotarcia do nich, dopóki nie wykonasz wystarczających postępów w celach.
Jeśli odzyskasz ciężarówkę do garażu, gra może zaoferować powrót do Iverson Hills, nawet jeśli garaż nie został jeszcze zbudowany. Nie wiem, co się stanie, jeśli to zrobisz.

Niestandardowe dźwięki dla amerykańskich rudzików i gęsi kanadyjskich są dzięki uprzejmości National Park Service.

Credits:
Fredrum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *