SnowRunner: Explore, Gear Up, Achieve trailer zaprasza Cię do niezachwianego otwartego świata

SnowRunner: Explore, Gear Up, Achieve trailer zaprasza Cię do niezachwianego otwartego świata

SnowRunner: Explore, Gear Up, Achieve trailer zaprasza Cię do niezachwianego otwartego świata

Daj się wciągnąć w otwarty świat SnowRunner w naszym piaskownicy Explore, Gear Up, Achieve! Ulepszaj, dostosowuj, ulepszaj, eksploruj i współpracuj z przyjaciółmi, aby podbić pustynię.

Godziny na ciężarówkę i postępy w otwartym świecie, na które czekamy.

SnowRunner pojawia się 28 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One i PC. Dzięki ogromnemu garażowi pojazdów do odblokowywania, ulepszania i dostosowywania jest to prawdziwa gra RPG dla kierowców w otwartym świecie, wymagających misjach i realistycznej symulacji fizyki. Sprawdź nowy zwiastun Odkryj. Przygotuj się. Osiągnij dziś i zobacz wszystko w sklepie, gdy usiądziesz w fotelu kierowcy w przyszłym miesiącu na ogromnych mapach, największych w historii franczyzy.

Zarabiaj pieniądze i XP, aby ulepszać swoje pojazdy i wykonywać pracę.

Eksploruj każdy zakątek ogromnego, bezlitosnego świata, aby znaleźć misje do wykonania i wykonać je w dowolnej kolejności. Realizowanie umów zapewni Ci pieniądze i doświadczenie, które można wykorzystać do zdobywania nowych i lepszych pojazdów o ogromnej różnorodności rozgrywki od dodatków. W miarę wykonywania kolejnych misji świat się zmieni, ukształtowany przez twoje działania – zbudowane mosty, usunięte blokady dróg, a kolejne ułatwią poruszanie się po świecie, gdy zwiększysz swoje wpływy. W końcu nawet połączysz mapy razem, a misje obejmą wiele map wraz ze wzrostem złożoności i nagród. Zbyt niebezpieczny, by iść sam? Zabierz ze sobą konwój znajomych i wspólnie podbijaj wyzwania, korzystając z unikalnych narzędzi do gry wieloosobowej.

Eksploruj nieokiełznaną pustynię w poszukiwaniu unikalnych ciężarówek i dodatków

Nie jesteś ograniczony tylko zadaniami określonymi przez grę. Eksploracja jest uzasadnionym sposobem na ulepszenie. Widzisz tę górę? Możesz jechać na szczyt, a będą czekać wyjątkowe ulepszenia lub pojazdy, które nagrodzą twoją inicjatywę. Oczywiście nie chodzi tylko o funkcjonalność. Podczas gdy opony łańcuchowe lub fajka mogą być najlepszym sposobem na przejście przez lodowy wąwóz lub głęboką rzekę, dobrze wyglądający jest równie ważny. Pomaluj swoją ciężarówkę, jak chcesz, i wyposaż w nieskończoną liczbę zderzaków, wydechów i wiele więcej – wszystkie odblokowane przez zabawę.

SnowRunner oferuje prawdziwą swobodę jazdy, umożliwiając zabranie dowolnego odblokowanego pojazdu w dowolne miejsce na mapie, do którego może dotrzeć. Nie stosuje się żadnych ograniczeń dotyczących miejsca, w którym jedziesz, innych niż to, co jesteś w stanie zrobić – ciężkie podjazdy, szalejące rzeki, zaspy śnieżne – wszystko to można pokonać odpowiednim sprzętem!

Zbuduj swoją flotę pojazdów terenowych i podbijaj pustynię w SnowRunner, 28 kwietnia, na PlayStation 4, Xbox One i PC. Obejrzyj nowy Eksploruj. Przygotuj się. Uzyskaj przyczepę już teraz! Zamówienia w przedsprzedaży są dostępne w oficjalnym sklepie i nagradzają cię ciągnikiem Navistar 5000-MV!

Credits:
Snowrunner mods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *