SnowRunner: Explore, Gear Up, Achieve trailer zaprasza Cię do niezachwianego otwartego świata

SnowRunner: Explore, Gear Up, Achieve trailer zaprasza Cię do niezachwianego otwartego świata

SnowRunner: Explore, Gear Up, Achieve trailer zaprasza Cię do niezachwianego otwartego świata

Daj się wciągnąć w otwarty świat SnowRunner w naszym piaskownicy Explore, Gear Up, Achieve! Ulepszaj, dostosowuj, ulepszaj, eksploruj i współpracuj z przyjaciółmi, aby podbić pustynię.

Godziny na ciężarówkę i postępy w otwartym świecie, na które czekamy.

SnowRunner pojawia się 28 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One i PC. Dzięki ogromnemu garażowi pojazdów do odblokowywania, ulepszania i dostosowywania jest to prawdziwa gra RPG dla kierowców w otwartym świecie, wymagających misjach i realistycznej symulacji fizyki. Sprawdź nowy zwiastun Odkryj. Przygotuj się. Osiągnij dziś i zobacz wszystko w sklepie, gdy usiądziesz w fotelu kierowcy w przyszłym miesiącu na ogromnych mapach, największych w historii franczyzy.

Zarabiaj pieniądze i XP, aby ulepszać swoje pojazdy i wykonywać pracę.

Eksploruj każdy zakątek ogromnego, bezlitosnego świata, aby znaleźć misje do wykonania i wykonać je w dowolnej kolejności. Realizowanie umów zapewni Ci pieniądze i doświadczenie, które można wykorzystać do zdobywania nowych i lepszych pojazdów o ogromnej różnorodności rozgrywki od dodatków. W miarę wykonywania kolejnych misji świat się zmieni, ukształtowany przez twoje działania – zbudowane mosty, usunięte blokady dróg, a kolejne ułatwią poruszanie się po świecie, gdy zwiększysz swoje wpływy. W końcu nawet połączysz mapy razem, a misje obejmą wiele map wraz ze wzrostem złożoności i nagród. Zbyt niebezpieczny, by iść sam? Zabierz ze sobą konwój znajomych i wspólnie podbijaj wyzwania, korzystając z unikalnych narzędzi do gry wieloosobowej.

Eksploruj nieokiełznaną pustynię w poszukiwaniu unikalnych ciężarówek i dodatków

Nie jesteś ograniczony tylko zadaniami określonymi przez grę. Eksploracja jest uzasadnionym sposobem na ulepszenie. Widzisz tę górę? Możesz jechać na szczyt, a będą czekać wyjątkowe ulepszenia lub pojazdy, które nagrodzą twoją inicjatywę. Oczywiście nie chodzi tylko o funkcjonalność. Podczas gdy opony łańcuchowe lub fajka mogą być najlepszym sposobem na przejście przez lodowy wąwóz lub głęboką rzekę, dobrze wyglądający jest równie ważny. Pomaluj swoją ciężarówkę, jak chcesz, i wyposaż w nieskończoną liczbę zderzaków, wydechów i wiele więcej – wszystkie odblokowane przez zabawę.

SnowRunner oferuje prawdziwą swobodę jazdy, umożliwiając zabranie dowolnego odblokowanego pojazdu w dowolne miejsce na mapie, do którego może dotrzeć. Nie stosuje się żadnych ograniczeń dotyczących miejsca, w którym jedziesz, innych niż to, co jesteś w stanie zrobić – ciężkie podjazdy, szalejące rzeki, zaspy śnieżne – wszystko to można pokonać odpowiednim sprzętem!

Zbuduj swoją flotę pojazdów terenowych i podbijaj pustynię w SnowRunner, 28 kwietnia, na PlayStation 4, Xbox One i PC. Obejrzyj nowy Eksploruj. Przygotuj się. Uzyskaj przyczepę już teraz! Zamówienia w przedsprzedaży są dostępne w oficjalnym sklepie i nagradzają cię ciągnikiem Navistar 5000-MV!

Credits:
Snowrunner mods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *