Snowrunner: Hardcore 1.2 Mod

Snowrunner: Hardcore 1.2 Mod

Witamy w Snowrunner: Hardcore. Trwało to 6 dni i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę wam to przedstawić. To nie będzie łatwa niedzielna jazda.

Dołączone obrazy są dowodem działania modów w zwykłej grze.
Co zatem pociąga za sobą ten mod?

Aktualizacja 2: Przesłałem poprawkę do ZIKZ 5368, aby odzwierciedlić zamierzoną cenę, a także oryginalną długość wyciągarki, jeśli wolisz.

Aby zainstalować prawidłową cenę ZIKZ 5368: Zamień plik ZIKZ.xml w plikach media / klasach / ciężarówkach. Po wyświetleniu monitu wybierz „Store” jako metodę kompresji.

Aby zainstalować oryginalną długość wciągarki: Zamień pliki wciągarki w media / klasach / wciągarkach. Po wyświetleniu monitu wybierz „Store” jako metodę kompresji.

Aktualizacja 1: W związku z popularnym żądaniem przesłałem plik .ZIP, który zawiera pliki dla ciężarówek, teraz mają one 70% pierwotnej pojemności paliwowej w porównaniu z 50%. Aby zainstalować, wypakuj zawartość i zamień oryginalne pliki XML ciężarówek w klasach / media / ciężarówki. Po ich wymianie pamiętaj, aby ustawić kompresję na „Store”.

Zmiany:
1. Wszystkie uszkodzenia elementów ciężarówki zostały zmniejszone do 10. Jedna poważna awaria może oznaczać, że dostawa jest skończona. Bądź więc jeszcze bardziej ostrożny podczas pokonywania terenu.

Obejmuje to (silnik, zawieszenie, skrzynię biegów, koła i zbiornik)

2. Znacznie zmniejszona długość wciągarki. Skróciłem długość wszystkich wciągarek o 50%. To sprawi, że planowanie trasy będzie jeszcze ważniejsze.

3. Zmniejszona pojemność paliwa dla wszystkich ciężarówek. W przypadku każdej ciężarówki limit zbiornika paliwa został zmniejszony o 50%. Przywiezienie przyczepy paliwowej na długie podróże będzie prawie niezbędne. Ułatw sobie Diff Lock i AWD!

4. Ceny ciężarówek podwoiły się, co oznacza, że przy następnym zakupie należy dokładnie przemyśleć. (Nie wpłynęło to na dodatki i aktualizacje).

5. Pogoda została nieco zmieniona. Ulewny deszcz jest teraz znacznie bardziej gęsty i spada szybciej, aby zapewnić nieco więcej realizmu. Lekki deszcz również został zmieniony, ale tylko rozmiar kropli. To powinno stanowić dodatkowe wyzwanie podczas jazdy. Wpłynęło to również na śnieg, ale będę to dalej zmieniać.

6. Dym spalinowy został nieznacznie zwiększony, jednak będę go dalej poprawiać.

Chodzi o podsumowanie zmian, baw się dobrze!

Instrukcje Instalacji:
Po prostu zamień oryginalny plik initial.pak na mój zmodyfikowany plik initial.pak.

Ten plik initial.pak można znaleźć pod adresem: „SnowRunneren_uspreloadpaksclient”

Ważne: pamiętaj o utworzeniu kopii zapasowej pliku „initial.pak”, aby móc wrócić do niezmodyfikowanej gry.

Nie testowałem tego w trybie współpracy. Zainstaluj to ręcznie. Nie sądzę, aby subskrybować działa na tego typu modyfikacje.

Zostało to szeroko przetestowane i nie powinieneś mieć żadnych problemów, ponieważ ja i tester na Discord nie mieliśmy problemów z moim plikiem initial.pak.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, daj mi znać po angielsku, a ja postaram się je rozwiązać. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że ponowna instalacja gry czasami działa, więc jeśli przychodzi push, aby wykonać kopię zapasową zapisanych gier!

Moduluję gry od czasów DOOM w latach 90. i modyfikowałem wszelkiego rodzaju gry, bardzo mi się podobają i do tej pory był to mój ulubiony. Dość duży projekt, ale mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Credits:
Digital_X

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *