Snowrunner Multitool (poprawki, kopie zapasowe (planowane)) V1.0 Mod

Snowrunner Multitool (poprawki, kopie zapasowe (planowane)) V1.0 Mod

Napisz o błędach w komentarzach // Znalazłeś błąd? Publikuj w komentarzach

Plany // Plany na przyszłość:
1. Zapisywanie / przywracanie zapisuje się za pomocą skrótów klawiaturowych // Zapisywanie / przywracanie zapisuje się za pomocą skrótów klawiszowych

2. Zapisz listę zastosowanych poprawek i pozwól na ich szybkie zastosowanie po aktualizacji gry

3. Specjalne poprawki (przyczepy z wysokim siodłem dla ciężarówek z niskim siodłem, przyczepy zwiadowcze dla ciężarówek i przyczepy zwiadowcze (dlaczego w ogóle je rozdzieliłeś?)) // Specjalne poprawki (przyczepy z wysokim siodłem do nisko siodłowych, przyczepy zwiadowcze do ciężarówki i przyczepy ciężarówek do harcerzy (dlaczego się różnią?)

(Potrzebujesz pomocy w tłumaczeniu na angielski, dla większej grupy odbiorców)

Czy ciężarówki zużywają zbyt dużo paliwa i czy nie można przewozić ładunku na mapach bez stacji benzynowych? Czy wciągarki wydają się zbyt krótkie lub słabe i czy jest za długie, aby odblokować ulepszenia i ciężarówki według poziomu? Zmień wszystko, czego nie lubiłeś za pomocą kilku kliknięć myszy. Więcej opcji zostanie dodanych później lub możesz ręcznie dodać poprawki do programu (plik konfiguracyjny zostanie utworzony po pierwszym uruchomieniu). Zmodyfikuj przy użyciu oryginalnych plików gry (przy pierwszym użyciu poprawek zostanie zasugerowane utworzenie kopii zapasowej) lub bieżących plików (w tym tych z zainstalowanymi modyfikacjami). Program rozpakuje niezbędne pliki z archiwum gry, dokona wybranych zmian i spakuje wszystko z powrotem do archiwum.

Credits:
akokorin99

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *