Snowrunner – odblokuj wszystkie ceny 1 V1.0

Snowrunner – odblokuj wszystkie ceny 1 V1.0

Dla leniwych i dla tych, którzy chcą poczuć cały sprzęt. Odblokowano wszystko. Ceny są ustalane dla wszystkich samochodów / przyczep / części w 1. W samym sklepie cena samochodu to cena sklepu składa się z części.

Aby zainstalować plik z archiwum initial.pak, skopiuj wzdłuż ścieżki „ścieżka do gry en_us preload paks client” z zamiennikiem
W trybie wieloosobowym nie testowano.

Credits:
NekoUnreal

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. dzikus pisze:

    nie działa, lepiej zrobić kopię zapasową archiwum zanim coś wkleicie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *