SnowRunner Pack Part 1 Mod

SnowRunner Pack Part 1 Mod

Wystarczy pobrać go ręcznie i zastąpić plik „initial.pak” w katalogu gry (SnowRunneren_uspreloadpaksclient) tym. Należy wykonać kopię zapasową oryginalnego!

Wszystkie mody są tworzone z niesamowitych kolesi wymienionych poniżej. Jeśli ci się podobają, koniecznie odwiedź ich strony i zostaw coś podobnego!

To tylko prosty All-in-One-Mod-Pack, który stworzyłem z modów, które osobiście lubię. W ten sposób nie musisz instalować i scalać ich ręcznie jeden po drugim.

W niektórych przypadkach zmieniłem trochę wartości bardziej według moich upodobań lub użyłem tylko bardzo specyficznych rzeczy z oryginalnego modu (patrz lista poniżej). Naprawiłem też kilka drobnych błędów.

Wszystko działa w trybie współpracy! Jeśli twój kumpel chce używać / widzieć te same rzeczy, musi także zainstalować ten pakiet modów!

Wszystko testowane w niezliczonych godzinach gry: działa jak urok!

Co jest w środku?
* Bez ciemnej nocy, bez mgły (Noc wygląda jak lekki zmierzch. Jest niewielka mgła)

* Przeróbka Chevroleta CK1500: Nie OP, po prostu ładniejsza w prowadzeniu. Miększe zawieszenie, więcej elastyczności.
* Podniesione i zmiękczone zawieszenie dla nędznej Scout Fuel Trailer.

* W skrócie: lepsze reagowanie na sterowanie! Grając z kontrolerem, nie mogłeś trochę sterować. Lekkie przesunięcie drążka nie było
sprawiając, że samochód lekko się obracał, a zbyt duże naciskanie powodowało, że dryfował lub wirował. Więc poprawiłem Responsivity i wszystko
nagle wszystko stało się gładkie i czyste. Nigdy więcej efektu opóźnienia lub martwej strefy, żadnych kolców potrzebnych do lekkiego sterowania
korekty, bardzo małe ruchy drążka przekładały się na bardzo delikatną regulację kierunku ciężarówki.
* Realistyczne ciśnienie w oponach
* Zmieniono reflektory na reflektory LED we wszystkich ciężarówkach
* Zmieniono Pacific P12, aby mógł pomieścić pokład, pół-niskie mocowanie i minicrane

* 40% Zwiększona żywotność cząstek. (40 sekund)
* 10% Zwiększona żywotność dymu wydechowego. (10 sekund)
* 3% gęstszy dym spalin. (grubszy)
* Liście z krzaków są teraz „oparte na fizyce pudełkowej”. (mogą teraz zderzać się z ziemią i kołami)
* Zwiększona widoczność cząstek śniegu. (gęstsza śnieżna pogoda)
* Wydłużono żywotność czasu, przez jaki pojazd pozostaje brudny. (rozpryski błota)

* Realistyczne zdrowie pojazdu. Zdrowie silnika zmniejszone o 80% dla wszystkich pojazdów. Skrzynia biegów i zawieszenie zmniejszone o 90% dla wszystkich pojazdów.
Zbiornik paliwa ma od 10 do 17 w zależności od rodzaju ciężarówki (głównie dlatego, że są one w większości wykonane z cienkiego metalu). Koła mają różną wytrzymałość (10 dla zwiadowców, 20 dla standardowych ciężarówek, 30 dla ciężkich pojazdów ciężarowych).
* dodano nowe warianty malowania i kolorów
* Dym wydechowy z CAT 745C jest teraz naprawiony i pochodzi z rury, a nie z kabiny.
* Minicrane dla Hummera

Credits:
Siraij

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *