SnowRunner – symulator obsługuje mody, które zostaną wydane 28 kwietnia

SnowRunner – symulator obsługuje mody, które zostaną wydane 28 kwietnia

Autorzy SnowRunner, długo oczekiwanej kontynuacji bardzo popularnego symulatora terenowego MudRunner, opublikowali naprawdę fajny i pouczający czterominutowy zwiastun, który daje nam dobre wyobrażenie o tym, co gra czeka dla poszukiwaczy przygód. Nowa gra wydaje się być jeszcze bardziej realistyczna niż jej bardzo realistyczny poprzednik. Oferuje graczom większy wybór pojazdów i zabiera ich do wielu nowych ekscytujących miejsc na wirtualnej mapie.

Fabuła jest mniej lub bardziej znajoma, co oznacza, że celem jest wciąż wykonywanie różnych misji podczas stawiania czoła trudnym terenom, takim jak góry, rzeki, głębokie błoto, zamiecie i mosty, które są dalekie od bezpieczeństwa i niezawodności. Będą takie zadania, jak holowanie pojazdów z błotnistych dołów, budowanie wymaganej infrastruktury i skuteczne realizowanie dostaw dalekiego zasięgu na 11 otwartych mapach w stanie Michigan na Alasce, i – co najciekawsze – mroźno zimna część Syberia nazywa Taymyr.

To zdecydowanie nie jest gra, którą można pokonać, jadąc prosto. Focus Home Interactive, francuski wydawca, który jest autorem SnowRunner, wyjaśnił wszystkim, że dołożył wszelkich starań, aby wziąć pod uwagę takie czynniki, jak masa pojazdu, zakręcenie opony i prądy wodne. Być może będziesz musiał zrobić takie rzeczy, blokując tylny mechanizm różnicowy lub przełączając się na sprzęt babci, aby wykonać misję i możesz zostać wciągnięty do szalejącej rzeki górskiej, jeśli nie wybierzesz pojazdu prawidłowo do przekroczenia.

Naprawdę dobra wiadomość – w tej grze gracze będą mieli do wyboru aż 40 kierowców terenowych i wszyscy będą mieli licencje odpowiednich producentów. Nowa przyczepa pokazuje Hummera H2T, wczesnego harcerza International Harvester, Chevroleta C / K 1500, różne półciężarówki i niektóre ciekawe dziwne kule, takie jak Łada Niva, spadły na hojnie zawieszone zawieszenie. Każdy pojazd w grze można dostosować za pomocą różnych dodatków, takich jak fajki, łańcuchy do opon i sztaby, które pozwalają im zjechać z drogi.

SnowRunner zostanie wydany na PlayStation 4, Xbox One, a także na PC w dniu 28 kwietnia 2020 r. Niektóre przydatne treści, takie jak nowe pojazdy, mapy, regiony i działania pojawią się nieco później, w kilka miesięcy po pierwszej wydanie.

Credits:
Snowrunner PC mods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *