SnowRunner Tool V1.0.1

SnowRunner Tool V1.0.1

SnowRunner-Tool pozwala

  • przywrócić zapisaną grę z repozytorium kopii zapasowej gry,
  • tworzyć kopie zapasowe bieżącego stanu gry i
  • oszukać ilość pieniędzy, które masz w kieszeni.

Korzystaj z tego oprogramowania ostrożnie! Dużo testowałem, ale tylko na własnej maszynie. Zalecam ręczne tworzenie kopii zapasowych, dopóki nie upewnisz się, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami.

Instalacja

(1) Microsoft .NET Framework 4.7.2. musi być zainstalowany, aby uruchomić SnowRunner-Tool . Powinien dostarczać z aktualizacjami systemu Windows, ale nie jest to aktualizacja obowiązkowa. Możesz pobrać .NET Framework 4.7.2 tutaj.

(2) Pobierz najnowszą wersję z wydań i rozpakuj pliki do wybranej lokalizacji.

(3) Uruchom SnowRunner-Tool.exe lub utwórz skrót na pulpicie. Windows ostrzeże Cię przed użyciem podejrzanego oprogramowania, ponieważ ten program nie jest podpisany ważnym certyfikatem. Musisz to zaakceptować przy pierwszym uruchomieniu.

Odinstaluj

SnowRunner-Tool nie tworzy żadnych innych plików ani ustawień rejestru. Po prostu usuń folder, do którego go rozpakowałeś.

Stosowanie

Po uruchomieniu SnowRunner-Tool odczytuje wszystkie pliki kopii zapasowych utworzone przez grę i samodzielnie oraz wyświetla je wraz ze znacznikami czasu. Kliknij wiersz prawym przyciskiem myszy, aby przywrócić wybraną kopię zapasową. Przed przywróceniem kopii zapasowej w polu zapisu gry zostanie wykonana kolejna kopia zapasowa bieżącego stanu gry.

Możesz ręcznie utworzyć kopię zapasową bieżącego stanu gry, klikając * Utwórz kopię zapasową bieżącej gry *.

Ustaw kwotę, którą chcesz mieć, wprowadzając wartość i klikając przycisk * Ustaw pieniądze *. Przed zmianą pieniędzy w zapisanej grze zostanie utworzona kolejna kopia zapasowa.

Aktywuj * Wyślij dziennik *, jeśli chcesz pomóc deweloperowi znaleźć błędy i dodać nowe funkcje.

Notatki

  • Po przywróceniu zapisanej gry z kopii zapasowej lub po zmianie pieniędzy Epic Launcher wykrywa lokalnie zmienione pliki. Zostaniesz zapytany, czy chcesz przesłać pliki lokalne do chmury, czy pobrać pliki chmury na dysk lokalny. Wybierz * Prześlij pliki lokalne *.
  • Jeśli SnowRunner-Tool nie uruchomi się po dwukrotnym kliknięciu, zainstaluj Microsoft .NET Framework 4.7.2 (patrz Instalacja powyżej).
Credits:
elpatron68

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *