SnowRunner-Tool V1.0.3.0 Mod

SnowRunner-Tool V1.0.3.0 Mod

Funkcje SnowRunner-Tool
Twórz kopie zapasowe bieżącego stanu gry i wyświetlaj je w fantazyjnym stylu
Aktywuje skrót do tworzenia kopii zapasowych w grze
Utwórz kopie zapasowe pliku initial.pak (który należy zmienić w przypadku niektórych modów)
Przywróć zapisaną grę z repozytorium kopii zapasowej gry, kopii zapasowej wykonanej za pomocą tego narzędzia lub przywróć poprzednio zapisany plik initial.pak
Usuń kopie zapasowe z listy i pamięci
Oszukaj ilość pieniędzy, które masz w kieszeni
Oszukaj swoje punkty doświadczenia (XP).

Notatki
Korzystaj z tego oprogramowania ostrożnie! Dużo testowałem, ale tylko na własnych maszynach. Zalecam ręczne tworzenie kopii zapasowych, dopóki nie upewnisz się, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat instalacji, funkcji, użytkowania i problemów, zdecydowanie zalecamy przeczytanie pełnej instrukcji na Github!
Alternatywnie, aby skonfigurować plik instalatora, możesz pobrać tutaj plik zip do ręcznej instalacji.

Credits:
elpatron68

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *