SnowRunner Trailer to oda do regionów i mapy

SnowRunner Trailer to oda do regionów i mapy

Teraz, gdy wydanie SnowRunner jest już za miesiąc, twórca gry Sabre Interactive i wydawca Focus Home Interactive starają się jeszcze bardziej podniecić fanów. Właściwie do tej pory bardzo dobrze podnieśli temperaturę dzięki starannie dozowanym informacjom, które były dość intrygujące, a teraz nadal wyświetlają jeszcze więcej swojego symulatora ciężarówek terenowych. W sierpniu 2019 r. Opublikowali oficjalny zwiastun gry o wieloplatformowym tytule, który zostanie wydany na Xbox One, PlayStation 4, a także na PC za pośrednictwem Epic Games Store i od samego początku byli dość szczerzy co do swoich ambicji aby przewyższyć poprzednika nowej gry MudRunner na każdym możliwym poziomie.

Ale czy można poprawić coś, co jest już tak dobre? MudRunner był niewątpliwie ostatecznym doświadczeniem, wielu graczy zgadza się, że był jedyny w swoim rodzaju, jeśli chodzi o jakość i styl. Jednak pomimo ogromnego sukcesu słynnej gry, Sabre Interactive przekonało się, że jest mnóstwo niewykorzystanego terenu i wiele możliwości ulepszeń. Nie popełnij błędu – mimo że nowa gra nosi tytuł SnowRunner, akcja będzie się odbywać wszędzie, od ośnieżonych regionów, w tym szczytów górskich i lasów, po zalane tereny podmokłe, lasy, błota, a nawet trawiaste sawanny.

W poprzednim zwiastunie przedstawiliśmy krótki przegląd, abyśmy mogli odnieść wrażenie, o co chodzi w tej nowej grze, a ten najnowszy zwiastun pozwala nam rzucić okiem na środowisko i rzeczy, które możesz zdobyć na podbój wspomnianego środowiska. Punktem kulminacyjnym zwiastuna jest druga część filmu, w której widzom pokazano, w jaki sposób ich działania wpłyną na świat: wznosząc wieże strażnicze, budując stacje benzynowe, garaże, budując mosty i uwalniając zablokowane ścieżki, a nawet poprawiając jezdnie. SnowRunner oferuje coś więcej niż zwykłe wrażenia z jazdy w terenie, to gra, w której człowiek stawia czoło naturze w najbardziej ekstremalny sposób.

Film mówi, że jest to próba oswojenia dzikiej przyrody i mogę się z tym całkowicie odnieść. Mając to na uwadze, SnowRunner może być postrzegany jako powiew świeżego powietrza we wszechświecie gier kooperacyjnych. Dzięki temu najnowszemu zwiastunowi, jak i poprzedniemu, możemy uzyskać sporo spojrzeń na tryb współpracy. Konwoje pojazdów napotykających różne przeszkody na wolności, zwracając się do najlepszych, jakie może zaoferować dobra praca zespołowa, aby spełnić marzenie.

SnowRunner Trailer to oda do regionów i mapy

Chodzi o to, aby zaprzyjaźnić się z moimi przyjaciółmi i chcę od razu usiąść za kierownicą i sprawdzić, jak daleko możemy się dostać dzięki tym naprawdę imponującym ciężarówkom. Kooperacja naprawdę daje dodatkową przewagę tej grze i jest lepsza niż w większości gier tego gatunku. Jedyne pytanie w tej chwili brzmi: jak dobrze nowa gra będzie sprzedawana na PC? Poprzednik gry, MudRunner, pojawił się na Steamie, a SnowRunner będzie początkowo ekskluzywnym sklepem Epic Games Store.

I chociaż Tim Sweeney i Gabe Newell uważają, że jest to zdrowa konkurencja, która motywuje obie ich firmy, wciąż istnieje fakt, że wielu ich użytkowników jest nadal całkowicie pochłoniętych wojną na platformie cyfrowej. Czy wyłączność SnowRunner będzie dobra czy zła na dłuższą metę? Chcielibyśmy poznać Twoją opinię na ten temat.

 

Credits:
SnowRunner map

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *