SnowRunner Translator V1.2

SnowRunner Translator V1.2

To narzędzie pozwala edytować dowolny ciąg z dowolnego z 13 języków gry.

Wyodrębnia plik językowy, który chcesz edytować, w prostym pliku .txt, który możesz łatwo edytować, a następnie wprowadza zmiany z powrotem do gry.

Obowiązują pewne ścisłe zasady, ale to dobry początek, aby naprawić niektóre etykiety, a nawet zastąpić własny język, jeśli jesteś naprawdę oddany.

Napisałem całkiem kompletny podręcznik użytkownika, który znajduje się w tym samym archiwum co narzędzie.

Cieszyć się.

Aktualizacja 1.2: Narzędzie zostało zaktualizowane w celu konwersji plików z najnowszej aktualizacji gry 1.2 wydanej w dniu 2020/05/06.

Aktualizacja 1.1: Niewielka zmiana w formacie .txt. Nic nie jest widoczne dla użytkownika, ale rozmiar pliku jest teraz o 2 bajty większy. Pliki .txt wykonane w wersji 1.0 będą nadal działać, ale jeśli przekonwertujesz je z initial.cache_block, będą miały nowy format.

PS: jest to narzędzie, a nie pojazd, więc nie subskrybuj go, po prostu pobierz go, klikając jego rozmiar na górze opisu.

Credits:
Lo2k

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *