Snowrunner – zgubiłem moje pojazdy

Snowrunner – zgubiłem moje pojazdy

Wydaje się, że istnieje nieporozumienie dotyczące funkcji zachowania. Oto kilka szczegółów, które powinny pomóc:

Jeśli zatrzymasz ciężarówkę, zostanie ona wysłana na listę nieaktywnych ciężarówek, która jest dostępna i dostępna za pośrednictwem dowolnego garażu.

Jeśli nie zatrzymasz ciężarówki (idąc do garażu ciężarówką, a następnie naciskając mapę i przełączając się na inną ciężarówkę), zostanie ona umieszczona w jednym z 5 miejsc w tym garażu, dostępnych tylko tam.

Po sesji wieloosobowej nie możesz zatrzymać ciężarówek swoich znajomych w trybie dla jednego gracza.

Daj nam znać, jeśli nadal nie znalazłeś swoich ciężarówek po sprawdzeniu wszystkich miejsc i garaży. Wyślij wiadomość e-mail z opisem problemu na snowrunner@saber3d.com ze swoim zapisem.

Jeśli korzystasz z komputera, powinien on znajdować się w folderze C: Users User OneDrive Documents My Games SnowRunner base storage 2e92ac4359e24a6b9441743f8917e395
(Nazwę ostatniego folderu można zmienić na komputerze, zawsze jest ona długa)

Credits:
Snowrunner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *