SnowRunner – zwiastun ujawnienia daty premiery

SnowRunner – zwiastun ujawnienia daty premiery

Oficjalna : data premiery SnowRunner to 28 kwietnia 2020 r

Zamów przedpremierową symulację terenową nowej generacji, aby otrzymać ekskluzywny Navistar 5000-MV!
SnowRunner, długo oczekiwana kontynuacja ostatecznej symulacji terenowej i wielomilionowego sprzedawcy MudRunner opracowanego przez Sabre Interactive, wypuszcza 28 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Obejrzyj zwiastun intensywnego, ekstremalnego środowiska piaskownicy już dziś dzięki zwiastunowi Data premiery!

Oparty na nowym silniku graficznym i ulepszonej symulacji fizyki, SnowRunner stawia Cię w fotelu kierowcy potężnych pojazdów, gdy podbijasz dzikie otwarte środowiska z najbardziej zaawansowaną symulacją terenu w historii. Kieruj 40 pojazdami marek takich jak Western Star, Ford, Chevrolet i Freightliner, pozostawiając swój ślad na nieokiełznanym otwartym świecie.

SnowRunner i jego całkowicie nowe warunki śniegowe dają unikalne wyzwania do pokonania! Dzielne błoto, ulewne wody, ale także zaspy śnieżne, lód i zamarznięte jeziora, podejmując niebezpieczne kontrakty i misje. Rozbuduj i dostosuj swoją flotę pojazdów, korzystając z niezliczonych ulepszeń i akcesoriów, które pomogą Ci pokonać środowisko – fajki wlotowe, opony łańcuchowe, zderzaki, wysokie zawieszenia, reflektory i wiele innych ulepszeń zapewni Ci niezbędną przewagę.

SnowRunner można grać solo, ale także z innymi graczami w pełni synchronicznej kooperacji dla 4 graczy. Gracze z przyjemnością poznają również nowe wersje gry z pełnym wsparciem modów na PC, dzięki czemu zawartość jest prawie nieskończona w terenie dzięki zawartości stworzonej przez społeczność! Mody pojawią się na konsolach w dalszej linii.

SnowRunner wypuszcza 28 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Zamów przedpremierowo SnowRunner lub SnowRunner – edycja Premium teraz, by uzyskać ekskluzywne bonusy!

Credits:
SnowRunner mods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *