SnowRunner – zwiastun ujawnienia daty premiery

SnowRunner – zwiastun ujawnienia daty premiery

Oficjalna : data premiery SnowRunner to 28 kwietnia 2020 r

Zamów przedpremierową symulację terenową nowej generacji, aby otrzymać ekskluzywny Navistar 5000-MV!
SnowRunner, długo oczekiwana kontynuacja ostatecznej symulacji terenowej i wielomilionowego sprzedawcy MudRunner opracowanego przez Sabre Interactive, wypuszcza 28 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Obejrzyj zwiastun intensywnego, ekstremalnego środowiska piaskownicy już dziś dzięki zwiastunowi Data premiery!

Oparty na nowym silniku graficznym i ulepszonej symulacji fizyki, SnowRunner stawia Cię w fotelu kierowcy potężnych pojazdów, gdy podbijasz dzikie otwarte środowiska z najbardziej zaawansowaną symulacją terenu w historii. Kieruj 40 pojazdami marek takich jak Western Star, Ford, Chevrolet i Freightliner, pozostawiając swój ślad na nieokiełznanym otwartym świecie.

SnowRunner i jego całkowicie nowe warunki śniegowe dają unikalne wyzwania do pokonania! Dzielne błoto, ulewne wody, ale także zaspy śnieżne, lód i zamarznięte jeziora, podejmując niebezpieczne kontrakty i misje. Rozbuduj i dostosuj swoją flotę pojazdów, korzystając z niezliczonych ulepszeń i akcesoriów, które pomogą Ci pokonać środowisko – fajki wlotowe, opony łańcuchowe, zderzaki, wysokie zawieszenia, reflektory i wiele innych ulepszeń zapewni Ci niezbędną przewagę.

SnowRunner można grać solo, ale także z innymi graczami w pełni synchronicznej kooperacji dla 4 graczy. Gracze z przyjemnością poznają również nowe wersje gry z pełnym wsparciem modów na PC, dzięki czemu zawartość jest prawie nieskończona w terenie dzięki zawartości stworzonej przez społeczność! Mody pojawią się na konsolach w dalszej linii.

SnowRunner wypuszcza 28 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Zamów przedpremierowo SnowRunner lub SnowRunner – edycja Premium teraz, by uzyskać ekskluzywne bonusy!

Credits:
SnowRunner mods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *