Soviet AWD Sedan 410 v2.2 Mod

Soviet AWD Sedan 410 v2.2 Mod

410 był eksperymentalnie zaprojektowanym samochodem produkowanym w ograniczonym zakresie przez rosyjskiego producenta w latach 1957–1961. Początkowo pomyślany jako ekonomiczny i wygodny środek transportu dla zespołów naprawczych maszyn rolniczych, 410 prezentował się jako wersja 402 sedan z napędem na cztery koła.

410 był napędzany silnikiem 35 KM, ale w 1958 r. Zmodernizowano go do 410N, wyposażonego w bardziej nowoczesny 45-konny silnik.

Credits:
yansors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *