Squarebody Trail Bruiser v1.0 Mod

Squarebody Trail Bruiser v1.0 Mod

Co może być lepszego niż superciężarówka z kabiną załogową o mocy 1400 KM… z podwójnym turbodoładowaniem…? Cóż, oczywiście 2 z nich.

Mając na uwadze tryb dla wielu graczy, Squarebody Trail Bruiser jest tak blisko, jak to tylko możliwe, do bezpośredniej rywalizacji z moim ostatnim modem The Crew Cab Trail Brawler.

Ikony z lat 70-tych mają tę samą obudowę… silnik… melodie… i podstawowe części, ale z unikalną stylistyką. Ta ciężarówka / podwozie jest nieco krótsze ze względu na krótkie łóżko, ale oba mają prawie identyczne kąty zejścia.

Ta ciężarówka jest niemarkowa, więc trzymamy kciuki, że już niedługo zobaczymy ją na konsolach.

Jeśli nie znosisz rozbłysków błotników, bądź na bieżąco, mam mniej zmodyfikowaną klasyczną wersję tej ciężarówki wkrótce jako osobny mod, a ona wygląda. (musiał zmniejszyć rozmiar pliku dla konsol)

Podobnie jak w przypadku wszystkich moich innych modów, ten ma również sporo modów ciała, w tym konwersję krótkiego łóżka (oryginalnie był to podwójny model 3D z długim łóżkiem).

Ciężarówka jest zbudowana wokół TrailRunner Spec Parts & Tunes z moich poprzednich konstrukcji. To świetny stosunek mocy do sterowania w stylu OP.

Zastrzeżenie dotyczące Speed Tune: Pin it to Win it Tune i Speedy Gonzales Trans są przeznaczone wyłącznie do walenia i łowienia ciężarówką. Nie są one w żaden sposób przeznaczone do normalnej rozgrywki.

Ciężarówka ma super miękkie zawieszenie, więc jest prawie bezwartościowa do holowania, chyba że używasz specjalnego zawieszenia holowniczego. Do pakietu przyczepy z gęsią szyją [IR] dodano opcję standardowego zaczepu i gęsiej szyi. (Dzięki IR)

Wskazówka dla profesjonalistów: Przypnij i trzymaj skręty dłużej niż zwykle w SR, aby wyrzucić tył i skręty z poślizgiem. Ponadto wszystkie moje transmisje mają wysoki bieg, jeśli potrzebujesz trochę większej prędkości.

To jest w toku, więc po drodze mogą pojawić się pewne zmiany.

Credits:
JohnJohnHotRod

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *