Stoney Creek v1.0 Mod

Stoney Creek v1.0 Mod

Ta mapa powinna działać w obu wersjach gry. Zbudowałem go w podstawowej wersji edytora

Witamy w Stoney Creek. Tutejszy krajobraz tworzą skaliste klify i wąskie drogi po jednej stronie hrabstwa. Po drugiej stronie otwiera się na dużą pustynię, która wygląda na łatwą, ale okazuje się trudna do pokonania ładunków, ponieważ nie ma dróg na piasku.

20 różnych misji do wykonania, z których większość obejmuje 2 lub 3 różne etapy.
Trudne pojazdy ratunkowe
6 punktów obserwacyjnych do znalezienia
2 wysokie zaciągi siodłowe
Wiele tras do wyboru, niektóre będą bardzo trudne do przewożenia ładunków
Dobre błoto i ślady po całej mapie

Dzięki za sprawdzenie moich ćwiczeń. Jeśli zauważysz problemy, będę wdzięczny, jeśli dasz mi znać, abym mógł je naprawić.

Będę nadal aktualizować tę mapę, ale moim głównym celem w przyszłości będzie łączenie moich map w celu utworzenia pełnych regionów. Mam nadzieję, że dwa z nich utworzą dwa 4 regiony na moich mapach w przyszłości.

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *