Stuttgart 9110 “Safari” v1.0.0 Mod

Stuttgart 9110 “Safari” v1.0.0 Mod

Wyobraź to sobie w swoim umyśle. Jest późne lata 70., Monako. Siedzisz na tarasie na dachu i słyszysz trzaski w oddali. Trzy, dwa, jeden… spinka do włosów. Jest poranek Rajdu Monako i słychać, jak śpiewają płaskie szóstki niemieckich samochodów rajdowych z tylnym silnikiem. Uchwyć ten moment w SnowRunner dzięki motocyklowi Stuttgart 9110 „Safari”. Klasyczny samochód z klasycznymi malowaniami i wieloma opcjami personalizacji. To jest prosty zwiadowca, który jest również pojazdem do wydania mojej nowej zimowej opony z kolcami MMR Lancer. Nie mogłem wymyślić lepszego miejsca, żeby to upuścić. Uważaj i ciesz się!

Niektóre funkcje 9110 ma:
AWD z zablokowanymi dyferencjałami
Personalizacja w terenie
Klasyczne barwy rajdowe
Realistyczne punkty wciągarki i dźwigu
Wiele opcji opon, w tym moja nowa opona zimowa
Brak blokady regionu lub poziomu

Ten samochód ma bardzo podstawowe wnętrze i tak już pozostanie.

Należy pamiętać, że zdjęcia po prawej stronie mogą zawierać ujęcia ciężarówki w fazie rozwoju, a ostateczna wersja może się różnić.

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *