SUMB MH600 V1.0 Mod

SUMB MH600 V1.0 Mod

Mała ciężarówka 4 × 4. Zasubskrybuj, aby zainstalować.

– francuska ciężarówka wojskowa 1,5t z lat 60. Zaprojektowany i wyprodukowany przez firmy SIMCA-UNIC-MARMON-BOCQUET. Stylistyka zbliżona do serii Unimog i Gaz-66.
– Wiele z tych małych, starych ciężarówek żyje na zardzewiałym parkingu, ale teraz możesz zobaczyć, jak służą w grze.
– Podstawowy mod to model seryjny i możesz go ulepszyć do wersji „ turbodiesel '' (na poziomie gracza 10) z nową skrzynią biegów, silnikiem i fajką.
– Dzięki platformie z 1 miejscem ładunkowym możesz wykonywać drobne prace, a także podłączać wózki przyczepowe.
– Dodatki zaopatrzeniowe to schron wojskowy pełen części do naprawy i zwykły wagon namiotowy z częściami naprawczymi i paliwem.
– 3 niestandardowe typy opon z bardzo domyślnym tarciem allterrain / offroad / łańcuch.
– Wymiana wizualna kabiny i zderzaka.
– Przełączane AWD i DiffLock.
– Masa ciężarówki to 3600 kg, tylko trochę cięższa niż jego towarzysz Tuz.

Znane problemy: niektóre różne dodatki przeznaczone do ustawienia tylko na twardym dachu, ale z powodu błędu w garażu to wymaganie wydaje się nie działać, więc proszę nie umieszczać latarni nawigacyjnych w powietrzu.

Credits:
VladSib72

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *