The Kawarthas Region v1.0 Mod

The Kawarthas Region v1.0 Mod

Region Kawarthas składa się z trzech moich map. Splitridge Peaks, Stoney Creek i Aspen Hills. Dodałem kilka misji na wielu mapach i dokonałem wielu zmian na tych mapach, aby współpracowały ze sobą. Jest to krajobraz skoncentrowany na jesieni, w którym jest wszystko, od pełzania skał po bieganie po wydmach i wszystko pomiędzy. W większości miejsc nie ma bardzo gęstych drzew, więc prawie zawsze można wytyczyć własną ścieżkę.

Ponad 50 misji, z których niektóre są rozgrywane na wielu mapach
ton ciężarówek i przyczep do znalezienia, sprzedania, dostarczenia
każdy rodzaj jazdy można znaleźć na trzech mapach
Próbowałem objechać kilka rosyjskich ciężarówek, ponieważ w garażu są tylko amerykańskie ciężarówki.

To moja pierwsza próba konfiguracji regionu, więc mogą wystąpić błędy. Bardzo chciałbym o nich usłyszeć, gdybyś je spotkał

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *