The Long Haul v1.0 Mod

The Long Haul v1.0 Mod

Aby korzystać z map modów, musisz używać SERWERA TESTOWEGO.

To bardzo górzysta mapa z kilkoma dobrymi szlakami, mokradłami, rzeką i mnóstwem miejsc i pojazdów do znalezienia, w tym przyczep paliwowych i serwisowych. Niektóre drogi nie będą przejezdne z załadowanymi ciężarówkami (udowodnij, że się mylę Haha). Dodałem masę ładunków i przyczep wokół różnych budynków, które trzeba uruchomić z powrotem do wielkiej fabryki przez bagno, jeśli masz ochotę je znaleźć.

Możesz ręcznie zainstalować plik .pak w folderze Documents / mygames / snowrunnerbeta / media / mods, aby uzyskać dostęp do narzędzi mod do odradzania dowolnej ciężarówki oraz do naprawy i tankowania.

Nie jestem zadowolony z błota, ale narzędzie do błota nadal nie działa prawidłowo. Zaktualizuję i wyczyszczę mapę, gdy edytor będzie działał poprawnie.

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *