The Long Haul v1.1 Mod

The Long Haul v1.1 Mod

Aby korzystać z map modów, musisz używać SERWERA TESTOWEGO.

To bardzo górzysta mapa z kilkoma dobrymi szlakami, mokradłami, rzeką i mnóstwem miejsc i pojazdów do znalezienia, w tym przyczep paliwowych i serwisowych. Niektóre drogi nie będą przejezdne z załadowanymi ciężarówkami (udowodnij, że się mylę Haha). Dodałem masę ładunków i przyczep wokół różnych budynków, które trzeba uruchomić z powrotem do wielkiej fabryki przez bagno, jeśli masz ochotę je znaleźć.

Możesz ręcznie zainstalować plik .pak w folderze Documents / mygames / snowrunnerbeta / media / mods, aby uzyskać dostęp do narzędzi mod do odradzania dowolnej ciężarówki oraz do naprawy i tankowania.

Nie jestem zadowolony z błota, ale narzędzie do błota nadal nie działa prawidłowo. Zaktualizuję i wyczyszczę mapę, gdy edytor będzie działał poprawnie.

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *