THE110 v1.4 Mod

THE110 v1.4 Mod

THE110 to 2,5-litrowa ciężarówka z silnikiem wysokoprężnym średniej wielkości, która ma wszystkie możliwości, których możesz potrzebować. Jest wyposażony w różnorodne dostosowania, lakiery, windy i nowe opony, których nie widać. To sprawna ciężarówka z możliwością przechowywania jej na stanie lub dostosowywania do wymarzonej ciężarówki, o której zawsze marzyłeś. Na początek ma zwykłą formę, ale przeskakuj przez garaż i dostosuj go, szczególnie kierując się na mapę PixelMonkey.

Co tam? Wszystko. TnB_BIGDUBZ420 tutaj. To moja pierwsza modyfikacja do ciężarówki, więc miej to na uwadze. Jest kilka problemów z ciężarówką, tak, wiem o tym, ale tak jest. Jeśli to naprawię, to naprawię to, jeśli nie, no cóż. To mój MOD. lol W każdym razie, stworzyłem tę ciężarówkę jako mój pierwszy mod do ciężarówki, z którego się nauczyłem. Więc planuję robić więcej i mam nadzieję, że wyzdrowieję.

NIE KRADŹ MOICH MODELI LUB MODELI !!!! CIĘŻKO PRACUJĘ, ABY JE ZROBIĆ, WIĘC PROSZĘ NIE ZERWAĆ I NIE PODRÓCIĆ ANI KOPIOWAĆ. JEŚLI ZOBACZ MOJE MODELE NA COŚ, KTÓRYCH NIE WKŁADAŁEM, ZGŁOSZĘ CIĘ !!!!

Credits:
TnB_BigDubz420

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *