TireSelection V1.0

TireSelection V1.0

Nie subskrybuj, aby zainstalować. Tylko instalacja ręczna. Ten mod nadpisze wszelkie inne mody instalowane w tych samych plikach / folderach.

Celem tego modu było udostępnienie większej liczby stylów opon w większości pojazdów w grze. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie jest jeden lub dwa style, które lubisz bardziej niż inne estetycznie (nienawidzę opon błotnych ciągnika harcerskiego …) i chciałbym je stosować również w innych ciężarówkach. Chciałem również dodać opony szlamowe jako opcję do większej liczby pojazdów, ponieważ większość pojazdów IRL nie jest sztucznie ograniczona rodzajem opon, które mogą zamontować, tylko pod względem wielkości. To nie jest mod „dodaj każdą oponę do każdej ciężarówki”, tylko opony, które mogą być praktyczne na danej ciężarówce (nie zamierzam dodawać opony Tayga do wszystkiego ani dodawać opon 70 ”do wszystkiego, takie rzeczy Jedną z rzeczy, które chciałem, była ładnie wyglądająca opona błotna dla rosyjskich ciężarówek i mogłam do tego użyć opony Tatarin, myślę, że wygląda dobrze i fajnie jest mieć zarówno opcje opon błotnych w stylu zachodnim, jak i wschodnim.

Mając to na uwadze, podjąłem rozsądną próbę utrzymania równowagi w grze. Uważam ten mod za dobry wybór dla ludzi takich jak ja, którzy wciąż chcą wyzwania, w przeciwieństwie do modyfikowania wartości do skrajności, usuwania wymagań dotyczących poziomu i używania tylko najlepszych opon / ciężarówek itp. Ten mod nie powinien sprawić, że gra będzie zbyt łatwa we wczesnej fazie gry, ponieważ wymagania dotyczące poziomu są zachowane dla opon z wyższej półki (odpowiednio na 11 i 13 na offroad i błotniki) i wszystkie normalne odblokowania poziomu / eksploracji są zachowane. Nie zmieniłem dramatycznie wartości tarcia opon, nie zwiększyłem nośności, nie dodałem opcji podnoszenia do ciężarówek, które nie mają domyślnej wartości, ani nie dodałem opon większych niż domyślnie w grze (z nielicznymi wyjątkami, z uzasadnionego powodu) . Rzeczy takie jak dodawanie opon błotnych do ciężarówek, które nie miały ich na początek, są kompensowane przez duże pojedyncze opony błotne o zauważalnie węższym rozstawie osi niż podwójne offroady, co spowoduje, że pojazd będzie częściej przewracał się na nierównym terenie i jest zgodne z ciężarówkami w grze, które domyślnie mają zarówno podwójne tereny, jak i pojedyncze błoto. (Na przykład Paystar). Chciałem, żeby były kompromisy i kompromisy.

W pliku .zip są dwie wersje: jedna z modyfikacją wyboru opon, a druga zawierająca realistyczne rozmiary zbiorników paliwa w modzie ElfVierzehn, ponieważ modyfikują te same pliki. Ogromne wyrazy uznania dla niego za skompilowanie tego i umożliwienie innym korzystania z niego! Dzięki stary!

Jakie zmiany:

Tarcie błota MHS I (opona błotna, styl zachodni) nieznacznie wzrosło z 2,0 do 2,2

Dodano MHS IV (opona błotna, styl wschodni oparty na siatce opony Tatarin) i tarcie błota ustawione na 2,2, aby pasowało do MHS I

Błoto Opony z łańcuchami: tarcie błota nieznacznie wzrosło z 1,3 do 1,5

Dodałem opony Hummer H2 (BFG KO) w kilku rozmiarach do większości skautów, ponieważ jest to opona dostępna na rynku na całym świecie, dodałem rozmiary 31/33/35/37 w zależności od tego, co domyślnie mieli harcerze

Dodano opony Yar Mud do większości zwiadowców, których rozmiar był zgodny z tym, co domyślnie mieli zwiadowcy

Dodano Heavy Double i Heavy Single class Offroad / Mudtires do wszystkich ciężarówek klasy Highway / Heavy / HeavyDuty / Offroad, które jeszcze ich nie miały

Zmieniono niektóre zawieszenia harcerskie (K1500 i Scout800), aby były nieco lepiej wypoziomowane, bez wzrostu całkowitej wysokości

Niektóre ciężarówki, które normalnie używają opon klasy „medium_double” były dość wysoko z przodu z włączonymi oponami OHD / MHS, dodały dodatkowe podniesione zawieszenie, aby odpowiednio wypoziomować pojazd z oponami klasy „heavy_double” i „heavy_single”, to ulepszenie jest zablokowane wymóg poziomu równy oponom klasy offroad (poziom 11) ze względów równowagi. W przypadku opon klasy OHD / MHS użyj ulepszenia zawieszenia „OHD / MHS Raised Leveled”, aby uzyskać najlepsze wyniki. Niestety nie znam dobrego sposobu na dodanie ich do odblokowań eksploracji lokalizacji ulepszeń, więc wymagania poziomu będą musiały wystarczyć.

Kilka ciężarówek ma domyślnie podniesione ulepszenia zawieszenia, ale nie ma opcji zakładania większej opony (na przykład Paystar i M916A1). Dodałem opcję większych opon o rozsądnych rozmiarach, kompromis to wyższy CG w ciężarówkach, które już są bardzo niestabilny (patrzy na ciebie Paystar)

Poprawiono reakcję układu kierowniczego M916A1

Opony Freightliner 114SD, 51 "wymagają teraz podniesionego zawieszenia

Freightliner M916A1 nieznacznie obniżył standardowe zawieszenie, dając podniesione ulepszenie zawieszenia więcej powodów do zastosowania

Zmodyfikowano zawieszenie Cat CT680, aby było trochę bardziej poziomo, nie podniesione, tylko wypoziomowane (domyślnie jest z przodu wysoko).

Wersja ze zbiornikiem paliwa zwiększa mod, zwiększa również paliwo i możliwości naprawcze w zakresie konserwacji i przyczep paliwowych / dodatków ramowych o około 2x.

Problemy:

Niektóre ciężarówki, które normalnie nie miały dużych pojedynczych opon błotnych, mają niewielkie szczeliny między kołem a tylnymi osiami, co nie jest zauważalne z żadnym dodatkiem do ramy.

Osie Cat CT680 są lekko źle ustawione w stosunku do kół, a także praktycznie niezauważalne przy każdym dodatkowym ramie.

Zainstalować:

Mam bezwstydnie skopiować instrukcje instalacji Elfa, ponieważ są one idealne:

Upewnij się, że masz zainstalowany WinRAR! Brak instalacji z subskrypcją, jak w przypadku wszystkich modów tutaj, które zmieniają podstawowe pliki gry.

Instalacja ręczna:

 1. Pobierz plik mod
 2. Przejdź do ścieżki , na której zainstalowany jest SnowRunner
 3. Postępuj zgodnie z folderami: SnowRunner en_us preload paks client
 4. Utwórz folder o nazwie „ Kopia zapasowa ”, aby zapisać oryginalny plik.
 5. Skopiuj plik „ initial.pak ” do tego folderu kopii zapasowej. Teraz jesteś gotowy, aby zainstalować mod!
 6. Otwórz oryginalny plik „ initial.pak ” za pomocą WinRAR.
 7. Otwórz również plik mod „TireSelectionV1.zip” w WinRAR.
 8. Wybierz wersję WithFuelTanks lub NoFuelTanks, przejdź do tego folderu, teraz przeciągnij i upuść folder [media] z pliku mod-zip do „ initial.pak ”.
 9. Pliki w pliku „ initial.pak ” zostaną zastąpione.
 10. Zamknij wszystko i możesz zacząć grać.
 11. Jeśli nie podoba ci się i chcesz przywrócić: wróć do folderu instalacyjnego i usuń edytowany plikinitial.pak ”. Następnie skopiuj oryginalny plik z folderu „ Kopia zapasowa ”, a wszystko znów będzie waniliowe.
Credits:
gekoiq

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *