Track Day Don v1.0 Mod

Track Day Don v1.0 Mod

Dostosowano wagę, zawieszenie (3 ustawienia), skrzynie biegów, opony

Dodano nowe silniki dużej mocy z zachodniej wersji potwora

Opony szosowe i terenowe dla obu dyscyplin torowych

Prowadzenie jest całkiem przyzwoite, biorąc pod uwagę prędkość, z jaką będzie się poruszać, dobrze radzi sobie zarówno na szutrze, jak i na asfalcie, przy odpowiednim doborze opon.

Opony zostały dostosowane, więc wszystkie są trochę inne (autostrada 3 ma lepszą przyczepność niż autostrada 1), wszystkie trochę zmieniają prowadzenie

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *