Track Day Don v1.0 Mod

Track Day Don v1.0 Mod

Dostosowano wagę, zawieszenie (3 ustawienia), skrzynie biegów, opony

Dodano nowe silniki dużej mocy z zachodniej wersji potwora

Opony szosowe i terenowe dla obu dyscyplin torowych

Prowadzenie jest całkiem przyzwoite, biorąc pod uwagę prędkość, z jaką będzie się poruszać, dobrze radzi sobie zarówno na szutrze, jak i na asfalcie, przy odpowiednim doborze opon.

Opony zostały dostosowane, więc wszystkie są trochę inne (autostrada 3 ma lepszą przyczepność niż autostrada 1), wszystkie trochę zmieniają prowadzenie

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *