Tuned Suspension – Scouts Pack V1.0 Mod

Tuned Suspension – Scouts Pack V1.0 Mod

** Instalacja ręczna ** Plik jest archiwum zip i potrzebuje WinRar, aby wyodrębnić go do zawiesiny initial.pak [media]

Dostosowałem pliki zawieszenia dla każdego pojazdu zwiadowczego, aby zapewnić im bardziej realistyczną jakość jazdy. Niektóre pojazdy nawet nie mają ustawienia tłumienia w standardowych ustawieniach zawieszenia!

Niektóre z mniejszych ciężarówek, takie jak Scout 800, będą oczywistą i VAST poprawą w porównaniu z ich strasznie sztywnymi i krótkimi ustawieniami taboru. Wielcy zwiadowcy, tacy jak Tuz 420 i Yar 87, naprawdę potrzebowali drobnych poprawek, ale są lepsi.

Te pliki zawieszenia NIE dodają żadnych wyższych zestawów zawieszenia dla ciężarówek. Pliki te nie usuwają również potrzeby znajdowania wyższych aktualizacji, a koszty pozostają takie same.

Daj mi znać, jeśli jakaś ciężarówka wymaga dokładniejszego dostrojenia. Testowałem wszystkie ciężarówki z bagażnikami dachowymi, ale nie wszystkie z przyczepami. Nadal powinny być w stanie unieść ciężar i ciągnąć przyczepy.

Niedługo nadejdzie mój kompletny przegląd wszystkich zwiadowców – wszystkie opony, górne gniazda żurawia, a także większa opcja zawieszenia i może więcej…

Credits:
sicksixgamer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *