Tuned Suspension – Scouts Pack V1.0 Mod

Tuned Suspension – Scouts Pack V1.0 Mod

** Instalacja ręczna ** Plik jest archiwum zip i potrzebuje WinRar, aby wyodrębnić go do zawiesiny initial.pak [media]

Dostosowałem pliki zawieszenia dla każdego pojazdu zwiadowczego, aby zapewnić im bardziej realistyczną jakość jazdy. Niektóre pojazdy nawet nie mają ustawienia tłumienia w standardowych ustawieniach zawieszenia!

Niektóre z mniejszych ciężarówek, takie jak Scout 800, będą oczywistą i VAST poprawą w porównaniu z ich strasznie sztywnymi i krótkimi ustawieniami taboru. Wielcy zwiadowcy, tacy jak Tuz 420 i Yar 87, naprawdę potrzebowali drobnych poprawek, ale są lepsi.

Te pliki zawieszenia NIE dodają żadnych wyższych zestawów zawieszenia dla ciężarówek. Pliki te nie usuwają również potrzeby znajdowania wyższych aktualizacji, a koszty pozostają takie same.

Daj mi znać, jeśli jakaś ciężarówka wymaga dokładniejszego dostrojenia. Testowałem wszystkie ciężarówki z bagażnikami dachowymi, ale nie wszystkie z przyczepami. Nadal powinny być w stanie unieść ciężar i ciągnąć przyczepy.

Niedługo nadejdzie mój kompletny przegląd wszystkich zwiadowców – wszystkie opony, górne gniazda żurawia, a także większa opcja zawieszenia i może więcej…

Credits:
sicksixgamer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *