Tuz-16 Gremlin v1.0 Mod

Tuz-16 Gremlin v1.0 Mod

Znaleziona zepsuta w starej stodole, ta ciężarówka z czasów sowieckich tęskniła za nowym życiem. Przywieziony do zajezdni autobusowej i poddany przeglądowi, aby nadać mu nowy cel. Ogólny stan oryginalnej ciężarówki nie był zły, ale można było poprawić. Silnik i skrzynia biegów przeszły remont, może nie przeszły testów emisji, ale przynajmniej teraz nie pali oleju. dostępna jest płaska platforma z 2 gniazdami wraz z ulepszonym zawieszeniem, aby pomóc w cięższych ładunkach. Nowy, dopasowany kolorystycznie samochód serwisowy i możliwość holowania mniejszych przyczep. Stare opony zostały zastąpione czymś bardziej nadającym się do zastosowania w tej ciężarówce.

Silnik najwyższego poziomu ma niewielkie wzmocnienie mocy
skrzynie biegów zmodyfikowane, aby zmniejszyć ogólną prędkość, ale utrzymać ciężarówkę w ruchu przy niższych prędkościach
Opony waniliowe zostały usunięte i zastąpione pełnym zestawem niestandardowych opon firmy Poghrim
Niestandardowe połączenie czopa i zaczepu kulowego
Można teraz holować przyczepy zwiadowcze
Zawieszenia dostosowane do lekkich holowań i szlaków
Zwiększony kąt skrętu
pojemność paliwa zwiększona zgodnie ze specyfikacją IRL
Poprawiono kąty kamery w garażu
Dodano 2 miejsca do spania, ale przyczepy są z nimi wyłączone
nowe przednie zderzaki
Off-line, który został ulepszony pod względem długości i mocy
zawsze na blokadzie mechanizmu różnicowego
dodano tatra 805 kung
Usunięto blokady poziomu
zmniejszony poziom zadymienia spalin
200 schematów malowania z dopasowanym kamuflażem na łóżku

Credits:
MrBusses

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *