Twice Twin Steer V1.1 Mod

Twice Twin Steer V1.1 Mod

Moje proste poprawki i dodatki, dzięki którym ta ciężarówka będzie niezapomniana w garażu.

Dodany:
Hamulec ręczny na wszystkie osie
660L paliwa
AWD
-12 stopni tylne kierowanie
Ciężkie naczepy
Naczepy
Naczepy ciągnące zderzak
Różne koła i opony
Końskie momenty obrotowe
Zmodyfikowano również zawieszenie i właściwości jezdne.

Teraz pierwotnie chciałem zarówno wysokie, jak i niskie siodełka w oryginalnej (ukrytej) lokalizacji, ale to po prostu nie działałoby z krótkimi przyczepkami w tej grze. Są więc jak najdalej do przodu z 3 miejscami na bagaż na pokładzie. Uważaj na ścinki i szaleństwo z czwartym miejscem na ładunek i siodłami. Jeśli to możliwe, muszę wymyślić, jak wyłączyć ten ostatni przy pomocy siodeł.

Zdecydowanie zaleca się korzystanie z moich przyczep terenowych z tą ciężarówką, ponieważ są one znacznie wyższe i nie testowałem z przyczepami waniliowymi

Credits:
FOXCRF450RIDER

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *