Tylko PTS | 1nsane's Trial Center V0.1.0 Mod

Tylko PTS | 1nsane's Trial Center V0.1.0 Mod

To mała mapa 250 x 250 m, którą przygotowałem, aby zapoznać się z Edytorem. Mapa została zaprojektowana przede wszystkim dla klasy Skaut. Nie ma jeszcze błota, ponieważ edytor jest zepsuty.

Mapa zawiera 3 pojazdy:
* Khan Marshall
* Scout 800
* Voron AE

Nie ma odzyskiwania, ponieważ obecnie NIE jest ono obsługiwane w edytorze. Nie ma też misji, ponieważ w tym momencie NIE jest to obsługiwane.

Wszelkie opinie są mile widziane, jeśli znajdziesz „błąd”, daj mi znać!

Credits:
dc_1nsane

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *