Ulepszony Hummer H2 „First Responder” M181 v1.0 Mod

Ulepszony Hummer H2 „First Responder” M181 v1.0 Mod

Cóż, nie zamierzałem dotykać H2, ale miałem więcej niż tylko kilka próśb, więc pomyślałem, że spróbuję. Lubię, gdy każda ciężarówka jest projektowana w jakimś celu i nie mogłem znaleźć powodu, dla którego miałbym pracować nad H2. Po tym, jak YAR „Scarab” działał tak dobrze z dodatkiem Maintainer, pomyślałem, że zrobię coś podobnego, aby przynieść części naprawcze do zablokowanych większych ciężarówek. Sposób na ładne uzupełnienie floty. Okazuje się, że kabina serwisowa Loadstar sprawia, że Hummer jest całkiem niezłym, małym urządzeniem reagującym. Oczywiście ten mod zawiera wszystkie ulepszenia, których można się spodziewać po modzie M181 „Enhanced Series”. Zanurzyłem się trochę w MemeSpec Racing Truck Pack dla zestawu silników, ponieważ Service Cab dodaje dużo wagi do biednego Hummera, więc ma realistyczny schemat nazewnictwa i mocniejsze silniki najwyższego poziomu. LT5 to trochę przesada, ale jest dla tych, którzy tego chcą. Ma też Quasi's Mud Tires w Monster i Single.

Zmiany w akcji Hummer H2 obejmują:
Hamulec ręczny na wszystkich osiach
Poprawiony kąt skrętu i reaktywność
Zablokowane różnice
Realistyczna pojemność paliwa
Dodano automatyczną wciągarkę +
Poszerzony rozstaw kół
Większy wybór opon, w tym niestandardowe koła Quasimiyao
Poprawiona fizyka
Dodano nowe opcje zawieszenia Heavy Duty, Ultimate i Active
Realistyczne nazwy silników i moc wyjściowa
Dodano transmisję CrawlerBox
Zmodyfikowany zestaw dźwięków z zapasowym biperem
Poprawiono kolory świateł obrysowych na ciężarówce i wielu dodatkach
Dodano funkcjonalne trzecie światło stop
Brak blokady regionu / eksploracji
Opisy niestandardowych interfejsów użytkownika
Dodano opcje dostosowywania wyglądu i wydajności
Więcej dodatków do ramek do wyboru
Dodano możliwość holowania średnich przyczep
Nowe schematy malowania
Wyczyszczony kod

Jeśli masz jakieś uwagi lub wątpliwości, daj mi znać. A jeśli jest to coś, co wymaga korekty, zgrupuję rzeczy i wypuszczę łatkę. Upuść kciuk i recenzję, jeśli chcesz. Twoja opinia dotyczy zarówno wózków z serii „Enhanced”, jak i „MemeSpec”. Mam w kolejce całkiem niezłą kolejkę ciężarówek, z którymi chciałem się zmierzyć, i kilka odświeżeń starych ciężarówek, więc bądźcie czujni. W tej chwili nie mogę przyjąć więcej żądań.

Historia wersji:
30 wrz 2020 – 1.0.0
– Pierwsze wydanie (patrz strona główna, aby zobaczyć zmiany w magazynie Hummer H2)

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *