ULEPSZONY SYSTEM KOPIOWANIA v1.0 Mod

ULEPSZONY SYSTEM KOPIOWANIA v1.0 Mod

Przede wszystkim – może się to wydawać skomplikowane, ale nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut i będzie całkowicie tego warte !!!

JAK TO DZIAŁA:
Ten plik .bat utworzy kopię zapasową bieżącego zapisu, a następnie uruchomi grę (jest to opcjonalne)

INSTALACJA:
1. Pobierz załączony plik i otwórz go (prawy przycisk myszy – EDYCJA)

2. Utwórz folder, w którym chcesz przechowywać kopie zapasowe i skopiuj jego ścieżkę (np. C: Użytkownicy * USER * DesktopBackup)

3. Zastąp 1111111111 (wewnątrz pliku .bat) ścieżką do folderu kopii zapasowej

4. Przejdź do C: Użytkownicy * UŻYTKOWNIK * Dokumenty Moje GamesSnowRunnerbasestorage i otwórz folder o długiej nazwie (fe 6fddc6f347994f09a48e61b1b0d673a4), a następnie skopiuj również jego ścieżkę

5. Zamień 222222222222 na właśnie skopiowaną ścieżkę

6. Ostatni wiersz (START com.epicgames.launcher: // apps / Mayflower? Action = launch & silent = true) uruchamia twoją grę. Jeśli nie chcesz tego, po prostu usuń ten wiersz.

Mam nadzieję, że udało mi się wyjaśnić, jak to działa. Może w przyszłości stworzę szybki samouczek na YouTube.

DZIAŁA TYLKO NA WINDOWS

Credits:
0921dma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *