Ural Następna nazwa konwersji V1.0.5

Ural Następna nazwa konwersji V1.0.5

V1.0.5
naprawiono mały błąd w gearbox.xml

Modyfikacja dodaje nowy Voron Grad, przemianowany na Ural Next z poprawną nazwą silnika i mocą, skrzynią biegów, prawidłową pojemnością zbiornika paliwa. Dostępne są 2 różne podnośniki, wszystkie dodatki i nowe opony. Nie jest już także regionem zablokowanym.

Wprowadza również pewne trudności w rankingu i cenach, oprócz możliwości nabycia ciężarówki na poziomie 1.

Udostępniam to, ponieważ używam tego osobiście.

Dzięki, że wpadłeś.

Jest to testowane pod kątem działania tylko w SP. Instalacja ręczna spowoduje tylko błędy. Przepraszam.

UWAGA: jeśli nie podoba ci się ten mod lub jakiś jego aspekt, pozostaw konstruktywną informację zwrotną lub przejdź dalej. Wszystkie bezużyteczne komentarze zostaną usunięte.

Credits:
eclipse538

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *