Ural Next Conversion V1.0.31 Mod

Ural Next Conversion V1.0.31 Mod

*** SUBSKRYBUJ TYLKO INSTALUJ ***

Dodaje to nowy Voron Grad przemianowany na Ural Next z odpowiednimi nazwami silników, opcjami przekładni, wielkością zbiornika paliwa, a także zestawem podnoszenia, a ciężarówka jest również odblokowana.

Wprowadza również pewne trudności w rankingu i cenach, oprócz możliwości nabycia ciężarówki na poziomie 1.

Udostępniam to, ponieważ używam tego osobiście.

Naprawdę go nie aktualizuję ani nie zmieniam, chyba że jest to absolutnie konieczne, ale w pewnym momencie najprawdopodobniej będą pewne aktualizacje.

Dzięki, że wpadłeś.

Jest to testowane pod kątem działania tylko w SP. Instalacja ręczna spowoduje tylko błędy. Przepraszam.

UWAGA: jeśli nie podoba ci się ten mod lub jakiś jego aspekt, pozostaw konstruktywną informację zwrotną lub przejdź dalej. Wszystkie bezużyteczne komentarze zostaną usunięte.

Credits:
eclipse538

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *