Volkswagen Atlas R-Line 2017 V1.2 Mod

Volkswagen Atlas R-Line 2017 V1.2 Mod

Atlas 2018 został opracowany w centrum operacyjnym Volkswagena w północnoamerykańskim stanie Tennessee. Zwrotnica jest nieco większa niż Tuareg. Atlas mierzy się z niezwykle konkurencyjnymi rywalami w trzyrzędowym segmencie średniej wielkości, takimi jak Chevrolet Traverse.

Ze względu na to, że oryginalny Volkswagen Atlas został opracowany wyłącznie na rynek amerykański, samochód otrzymał naprawdę ogromne rozmiary (w tej chwili jest to największy samochód koncernu).

długość – 5037/5039 mm;
szerokość -1979 / 1989 mm;
wysokość – 1768/1 771 mm.

silnik turbo TFSI o pojemności 2,0 litra i mocy 235 KM;
atmosferyczne VR6 o pojemności 3,6 litra i mocy 276 KM;
pojemność turbo 2,5 li moc 299 KM.

Wiele modułów ciała
Wiele skórek (malowanie)
5 rodzajów kół (opcjonalnie)
Salon HQ (dodane strzały, lustra)
Standardowe przyczepy

Credits:
k0les0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *