Voron-AE4380 Minicrane + Sideboardbed + Trailers V1.0 Mod

Voron-AE4380 Minicrane + Sideboardbed + Trailers V1.0 Mod

Voron AE-4380 ma najdłuższą ramę wśród standardowych ciężarówek RU, więc pomyślałem, że sprawiedliwe jest, że przynajmniej jedna z nich może nadal używać przyczep, gdy jest wyposażona w mini dźwig i kredens. Zwłaszcza, gdy łóżko na nim wyróżnia się nieznacznie dalej niż na Fleetstar F2070A. Mimo to wprowadziłem kilka poprawek w wartościach przesunięcia, aby zarówno dźwig (y), jak i łóżko były nieco bliżej kabiny.

Dodałem również mini żuraw US jako możliwy dodatek do Voron AE-4380, ponieważ wolę go od mini żurawia RU ze względu na projekt, kolor i właściwie użyteczność – rozszerza się on dalej!

Credits:
Divinity666

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *