Wasatch Winter (mapa PTS) V0.1.0 Mod

Wasatch Winter (mapa PTS) V0.1.0 Mod

Ta mapa jest wystarczająco szczegółowa, aby czerpać przyjemność z odkrywania, i będzie aktualizowana, gdy będzie dostępny dostęp do większej liczby funkcji edytora map.

Obecnie nie mamy dostępu do funkcji garażu, stacji paliw i celów misji. Możesz spodziewać się, że wszystkie one pojawią się na tej mapie w przyszłości.

Na tej mapie jest 10 pojazdów, spróbuj je wszystkie znaleźć!

Pojazd startowy:
Chevrolet CK1500

Zablokowany:
Azow 73210
WS 6900XD
Tuz 420 „Tatarin”
Dan 96320
CAT 745c
Tuz 166
Derry Longhorn 3194
Hummer H2
Tayga 6436

Skomentuj krytykę i prośby.

Aby zainstalować tę mapę, najpierw ją zasubskrybuj. Następnie w wersji Snowrunner w wersji PTS, aktywuj mod. Następnie w menu głównym wybierz Nowa gra, a następnie Scenariusze niestandardowe. Wybierz mapę i ciesz się. Obecnie, aby ponownie uruchomić mapę, musisz ręcznie usunąć poprzednią lokalizację zapisu pliku. Można to znaleźć na stronie: C: UsersDocumentsMy GamesSnowRunnerBetabasestorage <long-unique-crazy-mix-of-nums-and-letters

Po prostu wiedz, że zapisz pierwszy slot gry to CompleteSave, a zapisz drugi slot gry to CompleteSave1 i tak dalej.

Credits:
ifthisthenthat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *