We wsi v0.0.1 Mod

We wsi v0.0.1 Mod

Jeśli kiedyś mieszkałeś być może z babcią na wsi i kochasz wieś, to mapa jest dla Ciebie!
Pełne zanurzenie się w wiejskiej, leśnej i bagnistej okolicy pozwoli Ci zanurzyć się w ciekawą przygodę, która zabierze Cię do samego końca!
Na mapie jest ogromna liczba zadań, które nie pozwolą Ci odpocząć. Będziesz musiał naprawiać mosty, usuwać gruz na drodze, naprawiać rurociągi, wyciągać i naprawiać samochody, a także wiele, wiele więcej!

Rozmiar mapy 1600 × 1600

Na mapie:
1 garaż (będziesz musiał odnowić most), aby się do niego dostać
Na mapie znajdują się stacje benzynowe, które należy przywrócić w ramach kontraktu
1 samochód na początku plus ścieżki, które można znaleźć.
Wiele zadań i zleceń kontraktowych.

REKOMENDACJE:
Na początku rozpoczęcia umowy „Pierwsza ciężarówka”
Mapa letnia.

Dodatkowe informacje:
Mapa jest w fazie „testów alfa”, mapa jest duża, nie możesz wszystkiego śledzić, więc napisz jakie błędy znalazłeś, co chciałbyś dodać / usunąć. Wkrótce na mapie zostanie dodanych wiele innych zadań. W tej chwili jest około 30 zadań, w tym transport dużych ładunków.
Oczekujemy aktualizacji od programistów, gdzie wprowadzą wsparcie dla „lokalizacji”, czyli będzie można tłumaczyć zadania na kilka języków, więc ci, którzy potrzebują np. Angielskiego, zobaczą zadania w języku angielskim, w tej chwili zadania są napisane po rosyjsku, jak tylko wejdą w „lokalizację”, będzie wsparcie w kilku językach.
Wprowadzą też obsługę „Regionów”, będzie można „skleić mapy” i zrobić kilka map w regionie tak jak w oficjalnej grze. Zwiększy to liczbę zadań i możliwości ich realizacji.
W tej chwili mapa jest zaimplementowana w około 90%, będą ulepszenia wizualne, a także nowe zadania.

Credits:
_Romka_

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *