Welsh Valleys V0.9.0 Mod

Welsh Valleys V0.9.0 Mod

Obecnie tylko dla wersji PTS.

Jest to fikcyjna mapa, która po ukończeniu będzie miała wiele punktów odbioru i transportu, a na mapie jest kilka ciężarówek i przyczep rozsianych po mapie.

Mapa ma wymiary 2k x 2k i zawiera wiele zalesionych wzgórz, farmę wiatrową, kolej i kopalnię węgla. Ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, gdzie jedziemy po lewej stronie drogi (po właściwej stronie), więc pamiętaj, że została zaprojektowana w ten sposób.

Mapa jest nadal w toku i będzie ponownie aktualizowana w przyszłości o więcej treści, takich jak błoto, skały i strefy (kiedy zostaną dodane do edytora).

Credits:
Trainman1863

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *