Więcej dużych obciążeń V1.0

Więcej dużych obciążeń V1.0

Kiedy zabieram ładunek do mojej ciężarówki. Zawsze uważam, że ładunek nie jest ciężki, dlatego zmieniłem niektóre dane i zwiększyłem masę o ponad 100 procent.

Mam nadzieję, że spodoba ci się ten mod.

Mod instalacji: Skopiuj całą zawartość z archiwum, pliki z zastępstwem wzdłuż tej ścieżki: /SnowRunner/en_us/preload/paks/client/initial.pak (otwórz za pomocą WinRar) / [media] / class / trucks / cargo

Credits:
trailblazerlisbon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *