1954 Peterbilt 351 v1.0.1 Mod

1954 Peterbilt 351 v1.0.1 Mod

Peterbilt 281 pojawił się w fabryce Peterbilt w Oakland w Kalifornii w 1954 roku.

Zyskał przydomek „Needlenose” dzięki wąskiemu nosowi i motylkowej masce, popularnej wśród kierowców ciężarówek ze względu na łatwy dostęp do silnika i doskonałą widoczność. Podobnie jak jego towarzysząca seria 351, miał tylko dwa małe okrągłe reflektory.

Produkowany do 1976 roku model 281/351 był trwałą i popularną serią. Podstawowy projekt ustąpił miejsca różnym modelom, z modelami odchylanej kabiny nad silnikiem wprowadzonymi w 1959 roku.

Credits:
TnB_Xofroggy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *