1954 Peterbilt 351 v1.0.1 Mod

1954 Peterbilt 351 v1.0.1 Mod

Peterbilt 281 pojawił się w fabryce Peterbilt w Oakland w Kalifornii w 1954 roku.

Zyskał przydomek „Needlenose” dzięki wąskiemu nosowi i motylkowej masce, popularnej wśród kierowców ciężarówek ze względu na łatwy dostęp do silnika i doskonałą widoczność. Podobnie jak jego towarzysząca seria 351, miał tylko dwa małe okrągłe reflektory.

Produkowany do 1976 roku model 281/351 był trwałą i popularną serią. Podstawowy projekt ustąpił miejsca różnym modelom, z modelami odchylanej kabiny nad silnikiem wprowadzonymi w 1959 roku.

Credits:
TnB_Xofroggy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *