Jak tworzyć mody SnowRunner?

Jak tworzyć mody SnowRunner?

Nie musisz długo czekać – zostanie wprowadzony SnowRunner!
Będziesz mógł dołączyć do Warsztatu Steam zaraz po wprowadzeniu gry. Możesz zobaczyć wszystkie istotne informacje dotyczące opcji gry, a także przewodnik Modding in SnowRunner i przydatne instrukcje dotyczące zarządzania konwerterem modów Snowrunner poniżej.

To naprawdę proste – wystarczy kliknąć następujący link: Jak utworzyć mody SnowRunner.

Jak tworzyć mody SnowRunner: Specyfikacje edytora modów

 • Za pomocą tego edytora możesz tworzyć nowe i modyfikacje pojazdów lub dodawać już istniejące.
 • Pozwala użytkownikowi zmieniać mody pojazdów i map Spintire / MudRunner na mody SnowRunner.
 • Istnieje możliwość przeglądania siatek i pojazdów.
 • Możesz także tworzyć i modyfikować mapy, pamiętaj jednak, że nie można jeszcze dodawać nowych do gry.
 • Możesz użyć map zmodyfikowanych tak, aby wyglądały dokładnie tak, jak w MudRunner lub SnowRunner. Planujemy jednak ulepszyć narzędzia i proces wdrażania map natychmiast po uruchomieniu.
 • Liczba dostępnych modów próbnych: 2
 • Liczba przykładowych map: 1 (jak już wiesz, istnieje możliwość opracowania map, mimo że oficjalne wsparcie nie jest dostępne na terenie)
 • Wtyczka 3dsmax do dystrybucji jest dostępna na miejscu

Jak utworzyć SnowRunner: za pomocą narzędzia edytora

 • SnowRunner – Editor Beta ” to nazwa narzędzia AppID, do którego można uzyskać dostęp poprzez bibliotekę Steam> Narzędzia.
 • Za pomocą tego edytora gracz może zarządzać różnymi funkcjami: przeglądaniem, edytowaniem, konwertowaniem i przesyłaniem wybranych modów za pomocą warsztatu Steam.
 • W warsztacie gracz może przeglądać wszystkie mody.
 • Jeśli chcesz pobrać mod, musisz kliknąć Subskrybuj.
 • Przycisk zarządzania modami pojawia się, gdy skonfigurowana jest gra jedno lub wieloosobowa.
 • Teraz możesz zobaczyć istniejące mody i rozpocząć grę. Jeśli tak się stanie, że nie masz moda na wspólnej imprezie, otrzymasz powiadomienie, że należy go dodać do gry.
 • Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tworzenia modyfikacji w SnowRunner, sprawdź nasze oficjalne forum.

Kompletny przewodnik na temat modowania w SnowRunner – możliwe problemy

 • Ważne jest, aby pamiętać, aby zapewnić kopię zapasową swoich modów. Ponadto dobrym pomysłem jest przechowywanie go w innym folderze Steam.
 • Zanotuj istniejące problemy modów, my rozwiążemy je po aktualizacji wydania.
 • Istnieje ryzyko awarii gry na początku z powodu niektórych modów.
 • Jeśli zaktualizujesz mod, gdy gra jest uruchomiona, nie będzie działać dobrze.
 • Jeśli grasz w trybie dla wielu graczy i wdrażasz dodatki niezainstalowanych modów, gra może ulec awarii.

Jesteśmy pewni, że nie możesz się doczekać nadchodzącej edycji gry SnowRunner, tak jak! Jak zapewne wiesz, jednym z najważniejszych aspektów jest kompatybilność modów i ich konwersja, a także ich tworzenie i edycja. Właśnie dlatego postanowiliśmy opracować szczegółowy przewodnik po modowaniu SnowRunner, który wyjaśnia w jasny i zrozumiały sposób dostępne opcje i sposób zarządzania modami w najnowszej wersji gry. Tylko jedna rzecz – pamiętaj, że informacje są wciąż bardzo nowe i mogą występować pewne niespójności, ale upewnimy się, że będziemy regularnie aktualizować Przewodnik Moddingu SnowRunner i poinformujemy Cię o wszystkich ważnych nowych szczegółach.

Na początku może się to wydawać dużo, ale wiemy, że podoba Ci się nowość i ekscytujące możliwości. Zwróć uwagę i uważnie przeczytaj kolejne kroki, bądź skupiony i upewnij się, że naprawdę rozumiesz zmiany dotyczące najnowszej edycji gry. Jesteśmy przekonani, że aktualizacja znacznie przyczyni się do zwiększenia komfortu gry – odtąd będzie tyle nowych możliwości dla wszystkich entuzjastycznych twórców modów – możesz naprawdę pozwolić, aby Twoja kreatywność rozkwitła, co może być lepszego? Aby w pełni zrozumieć nowe zasady, skoncentruj się i przeczytaj nasze wytyczne dotyczące tworzenia modów SnowRunner . Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś, ponieważ niezwykle ważne jest, aby przygotować się z wyprzedzeniem i zastosować swoją wiedzę od pierwszej chwili. Jeśli zaczniesz testować i eksperymentować na miejscu, możesz stracić więcej czasu niż myślisz i skończyć zmęczony i sfrustrowany. Zaoszczędź swój czas i bądź mądry – po prostu przejrzyj kroki i przeczytaj wskazówki dotyczące tworzenia modów SnowRunner, a dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć. Będziesz posiadał nowe umiejętności i wiedzę, więc upewnij się, że jesteś gotowy na zmiany i ciesz się nowymi możliwościami, które wkrótce będziesz miał. Przejście do nowej wersji będzie niewątpliwie ekscytujące, ale najpierw musisz uzbroić się w cierpliwość – przygotuj się na wszelkiego rodzaju wyzwania. Nie martw się – wkrótce zrozumiesz, a potem będziesz mógł w pełni cieszyć się grą!

Strony Snowrunner Mods w innych językach:
Snowrunner Mods DE
Snowrunner Mods FR
Snowrunner mods PL
Snowrunner mody BR

Credits:
SnowRunner mods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. Lone pisze:

  Nie mogę się doczekać daty premiery Snowrunner!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *