Snowrunner – podpórka koła Logitech G27

Snowrunner – podpórka koła Logitech G27

Jeśli masz Logitech G27, spróbuj wykonać następujące czynności:

  1. Upewnij się, że G27 jest prawidłowo podłączony do komputera.
  2. Pobierz oprogramowanie Logitech do gier tutaj: https://support.logi.com/hc/en-us/articles/360024699674–Downloads-G27-Racing-Wheel
    Twoje koło G27 zostanie wykryte.
  3. W SnowRunner przejdź do ustawień koła i wybierz ustawienie wstępne Logitech G29. Większość podstawowych elementów sterujących będzie działać. Niektóre przyciski kierownicy i dźwigni zmiany biegów nie są mapowane. Możesz zmapować je do swojej wygody.
Credits:
Snowrunner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *