Snowrunner – Rodzaje modów

Snowrunner – Rodzaje modów

Mamy wiele fajnych modyfikacji modowych gotowych do premiery 28 kwietnia i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej!

Dzisiaj z przyjemnością przedstawiamy nowe informacje dotyczące obsługi modów w grze od uruchomienia i później na PC, a obsługa modów konsolowych planowana jest na później. Obsługa modów będzie dostępna na PC dnia 1 i pojawi się na konsolach w przyszłej aktualizacji.

Po uruchomieniu będziesz mógł modyfikować pojazdy, ich wygląd i kształt itp.
Wkrótce po uruchomieniu zaczniemy wprowadzać nowe rodzaje funkcji modowania, takie jak mapy, misje i dostosowywanie wnętrz!

Dzięki prawie 5000 modów już stworzonych dla MudRunner wiemy, ile kreatywności, pasji i know-how istnieje w tej społeczności, więc nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zostanie stworzone dla SnowRunner za pomocą dostarczonych narzędzi. Będziemy nadal udostępniać więcej informacji o dalszych dodatkach i ulepszeniach narzędzi do modów, gdy wszystko nabierze kształtu.

Dzięki, do zobaczenia na śniegu!

Credits:
Snowrunner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *