Autostrada Haulin Region v2.0 Mod

Autostrada Haulin Region v2.0 Mod

Niestety nie było możliwości zapisania postępów z wersji z pojedynczą mapą, ale kolejne 2 mapy dodane do regionu zachowają Twoje postępy.

Rozpocznij swoją przygodę na obrzeżach uroczego miasta Bennington. Kiedy już napełnisz się życiem na farmie, możesz zaplanować wspaniałą wycieczkę w góry w Manchesterze. Ale nie zapomnij o oponach śnieżnych…. Nie jest całkiem roztopiony.

Jest to region z 2 mapami, który ostatecznie będzie miał 4. Zaczynasz na mapie OG Highway Haulin (Bennington) i masz 2 bramy, aby uzyskać dostęp do najnowszego dodatku Highway Haulin (Manchester).

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *