Azov 73210 Wychowany z dźwigami US v1.1

Azov 73210 Wychowany z dźwigami US v1.1

Pomimo tego, że jest mocnym podwoziem, został wyraźnie zaprojektowany jako dedykowany pojazd dźwigowy, z niską kabiną, aby nie stawał się zbyt wysoki dla wiaduktów itp. Wadą tego jest jednak to, że drogi w Snowrunner nie są czymś, co można by nazwać „zwykłym”. W rezultacie nurkuje w nosie na większość spadków i wzniesień, nawet na dość płytkich odcinkach dróg.

Ponadto ikona podglądu Azov 73210 pokazuje go z czerwonym żurawiem amerykańskim, podczas gdy domyślnie nie może go wyposażyć.

Dzięki temu niewielkiemu modowi obie te rzeczy zostały naprawione, podniesiono zawieszenie i zmieniono dźwigi z wersji RU na wersje amerykańskie.

Metody instalacji:

– Automatycznie: – Ta metoda nie działa od teraz w COOP.

Subskrybuj i włączaj w grze za pośrednictwem sekcji modów

– Ręcznie: – Ta metoda działa w trybie COOP

 1. Kliknij i pobierz „ręczny” zip
 2. Utwórz kopię zapasową pliku initial.pak w C: <katalog instalacyjny> SnowRunner en_us preload paks client
 3. Zastąp plik dołączonym plikiem initial.pak

– Ręcznie (W przypadku, gdy masz inny niestandardowy mod, który chcesz zachować): – Ta metoda działa w trybie COOP

 1. Kliknij i pobierz „ręczny” zip
 2. Utwórz kopię zapasową pliku initial.pak w C: <katalog instalacyjny> SnowRunner en_us preload paks client
 3. Otwórz swój własny plik initial.pak za pomocą winrar
 4. Dodaj folder „klas” z pliku „manual” do folderu [media]

W odniesieniu do COOP:

Jeśli masz zainstalowany mod za pomocą metody ręcznej, możesz go używać w COOP, a znajomi mogą się do niego włączać i używać. JEDNAK: chyba że mają również zainstalowany mod, nie będą mieli takiego samego doświadczenia. Dodatki działają dobrze, ale wygląda na logikę dysku i wszystko po stronie klienta, więc używa własnych plików. W rezultacie dzięki temu modowi inni ludzie będą mogli korzystać z twojego pojazdu, ale nie będą cieszyć się podniesionym zawieszeniem i zobaczą go nieco nad ziemią podczas jazdy. Ze względu na to, że jest to niewielki wzrost, nie jest bezpośrednio zauważalny, ale istnieje.

Innymi słowy: możesz go używać w COOP, ale dla optymalnego doświadczenia każdy, kto chce nim prowadzić, musi go zainstalować.

v1:

 • wysokość zawieszenia przód 0,16 -> 0,3
 • wysokość zawieszenia tylna 0,14 -> 0,25
 • duży żuraw RU wyłączony
 • Duży dźwig US włączony
 • Zmieniono mini dźwig z RU na US

v1.1:

 • wysokość zawieszenia tylna 0,25 -> 0,2

Znane problemy:
Ze względu na podniesione zawieszenie platforma częściowo wydaje się zaczepiać ciężarówkę, powodując jej lekkie zablokowanie, dopóki nie zostanie z niej wypchnięta. Nie zajmuje dużo, a pojazd na ogół nie ma problemów z odjechaniem podczas akcji. Poprawka: v1,1 ma nieco obniżone tylne zawieszenie, wyrównujące rozładowaną ciężarówkę. Może nadal być obecny, ale należy go zmniejszyć.

Credits:
Alighierian

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *