Azov 73210 Wyhodowany z US Cranes V1.0 Mod

Azov 73210 Wyhodowany z US Cranes V1.0 Mod

Pomimo tego, że jest mocnym podwoziem, został wyraźnie zaprojektowany jako dedykowany pojazd dźwigowy, z niską kabiną, aby nie stawał się zbyt wysoki dla wiaduktów itp. Wadą tego jest jednak to, że drogi w Snowrunner nie są czymś, co można by nazwać „zwykłym”. W rezultacie nurkuje w nosie na większość spadków i wzniesień, nawet na dość płytkich odcinkach dróg.

Ponadto ikona podglądu Azov 73210 pokazuje go z czerwonym żurawiem amerykańskim, podczas gdy domyślnie nie może go wyposażyć.

Dzięki temu niewielkiemu modowi obie te rzeczy zostały naprawione, podniesiono zawieszenie i zmieniono dźwigi z wersji RU na wersje amerykańskie.

Metody instalacji:
Subskrybuj i włączaj w grze za pośrednictwem sekcji modów – Na razie nie działa w COOP.
Kliknij i pobierz „ręczny” plik zip, wykonaj kopię zapasową pliku initial.pak w C: SnowRunneren_uspreloadpaksclient i zastąp go dołączonym plikiem initial.pak – Działa w trybie COOP.
Jeśli masz inny niestandardowy mod, który chcesz zachować: otwórz swój własny plik initial.pak w winrar i dodaj do niego folder „klas” z „ręcznego” pliku zip. Utwórz kopię zapasową oryginalnych i niestandardowych.

v1:
wysokość zawieszenia przód 0,16 -> 0,3
wysokość zawieszenia tylna 0,14 -> 0,25
duży żuraw RU wyłączony
Duży dźwig US włączony
Zmieniono mini dźwig z RU na US

Credits:
Alighierian

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *