Azov 73210 Wyhodowany z US Cranes V1.0 Mod

Azov 73210 Wyhodowany z US Cranes V1.0 Mod

Pomimo tego, że jest mocnym podwoziem, został wyraźnie zaprojektowany jako dedykowany pojazd dźwigowy, z niską kabiną, aby nie stawał się zbyt wysoki dla wiaduktów itp. Wadą tego jest jednak to, że drogi w Snowrunner nie są czymś, co można by nazwać „zwykłym”. W rezultacie nurkuje w nosie na większość spadków i wzniesień, nawet na dość płytkich odcinkach dróg.

Ponadto ikona podglądu Azov 73210 pokazuje go z czerwonym żurawiem amerykańskim, podczas gdy domyślnie nie może go wyposażyć.

Dzięki temu niewielkiemu modowi obie te rzeczy zostały naprawione, podniesiono zawieszenie i zmieniono dźwigi z wersji RU na wersje amerykańskie.

Metody instalacji:
Subskrybuj i włączaj w grze za pośrednictwem sekcji modów – Na razie nie działa w COOP.
Kliknij i pobierz „ręczny” plik zip, wykonaj kopię zapasową pliku initial.pak w C: SnowRunneren_uspreloadpaksclient i zastąp go dołączonym plikiem initial.pak – Działa w trybie COOP.
Jeśli masz inny niestandardowy mod, który chcesz zachować: otwórz swój własny plik initial.pak w winrar i dodaj do niego folder „klas” z „ręcznego” pliku zip. Utwórz kopię zapasową oryginalnych i niestandardowych.

v1:
wysokość zawieszenia przód 0,16 -> 0,3
wysokość zawieszenia tylna 0,14 -> 0,25
duży żuraw RU wyłączony
Duży dźwig US włączony
Zmieniono mini dźwig z RU na US

Credits:
Alighierian

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *