BAZ-5921/5922 V1.0 Mod

BAZ-5921/5922 V1.0 Mod

V1.0
dodano fajkę, niektóre poprawki z karetką

Przebudowa pojazdu transportowo-ładunkowego TZM 9T218 (BAZ-5921/5922) radzieckiego operacyjnego systemu rakiet taktycznych Tochka. 4 samochody są modne.
Samochody [F] mogą chodzić po rzekach i innych zbiornikach wodnych, aby uruchomić napęd na wszystkie koła, wystarczy włączyć napęd na wszystkie koła, aby zaoszczędzić paliwo na twardej powierzchni i mokradłach, zaleca się wyłączenie napędu na wszystkie koła .

Credits:
yansors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *