BAZ-5921/5922 V1.1 Mod

BAZ-5921/5922 V1.1 Mod

Przebudowa pojazdu transportowo-ładunkowego TZM 9T218 (BAZ-5921/5922) radzieckiego operacyjnego systemu rakiet taktycznych Tochka. 4 samochody są modne.
Samochody [F] mogą chodzić po rzekach i innych zbiornikach wodnych, aby uruchomić napęd na wszystkie koła, wystarczy włączyć napęd na wszystkie koła, aby zaoszczędzić paliwo na twardej powierzchni i mokradłach, zaleca się wyłączenie napędu na wszystkie koła .

Credits:
yansors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *