BAZ-6944 V1.1.1 Mod

BAZ-6944 V1.1.1 Mod

Przebudowa pojazdu transportowo-ładunkowego TZM 9T230 radzieckiego systemu operacyjno-taktycznego pocisku Oka. 3 samochody są w trybie mody.
Różnice w zdolności do pokonywania barier wodnych. Do uruchomienia wystarczy włączyć napęd na wszystkie koła, aby zaoszczędzić paliwo na twardej powierzchni i bagnie zaleca się wyłączenie napędu na wszystkie koła.
Plus są BAZ 69481M, oczywiście bez wersji pływającej.

Credits:
yansors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *