Berliet T100 v1.0 Mod

Berliet T100 v1.0 Mod

– francuski gigant firmy Berliet w połowie XX wieku.
– Tylko 4 ciężarówki zostały wyprodukowane w nieco innej formie i funkcjonalności. Jednak ten mod jest wariantem zjednoczonym.
– Ta ponad 50-tonowa ciężarówka może zabrać do 6 ładunków na podwoziu.
– Jest długi i szeroki i niezbyt dobry w manewrowaniu lub podjazdach, w zamian za to bardzo dobry w terenie dzięki dużym kołom.
– Możesz usłyszeć w środku stary diesel Cummins i go ulepszyć.
– Wybór między skrzynią biegów highrange i offroad.
– Przyznano pełną gamę typów opon.
– Działający AWD i DiffLock dla lepszego skrzyżowania krótkich ścieżek.
– Para fajki na wysokości 4 m kabiny sprawia, że ciężarówka nie boi się wody.
– Wśród standardowych dodatków przewozowych znajdują się dwie eksperymentalne platformy 4-punktowe i 6-punktowe *
– Kupuj w regionie USA. Koszt to domyślna ciężka ciężarówka. Niektóre dodatki zablokowane według rangi gracza.

WAŻNY
* Pełne obciążenie platformy:
Nigdy wcześniej nie widziałem pojazdów z równoległym ładowaniem w grze. Nie było to możliwe, aby zrobić to normalnie, więc po automatycznym załadowaniu będziesz musiał ręcznie przesuwać ładunki w menu funkcji, aby uzyskać odpowiedni wygląd. Dość łatwe ładowanie ładunków 1-punktowych, ładowanie 2-punktowe lub łączenie jest bardziej skomplikowane. Uważaj również na ładowanie dźwigiem, rozpakowywanie lub przenoszenie innej mapy. Pamiętaj tylko, że miejsce odrodzenia / paczki ładunku zawsze znajduje się w linii środkowej i możesz go przesunąć w dowolną lewą lub prawą stronę, w zależności od pozycji początkowej pokładu.

Credits:
VladSib72

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *