Berliet T100 v1.0 Mod

Berliet T100 v1.0 Mod

– francuski gigant firmy Berliet w połowie XX wieku.
– Tylko 4 ciężarówki zostały wyprodukowane w nieco innej formie i funkcjonalności. Jednak ten mod jest wariantem zjednoczonym.
– Ta ponad 50-tonowa ciężarówka może zabrać do 6 ładunków na podwoziu.
– Jest długi i szeroki i niezbyt dobry w manewrowaniu lub podjazdach, w zamian za to bardzo dobry w terenie dzięki dużym kołom.
– Możesz usłyszeć w środku stary diesel Cummins i go ulepszyć.
– Wybór między skrzynią biegów highrange i offroad.
– Przyznano pełną gamę typów opon.
– Działający AWD i DiffLock dla lepszego skrzyżowania krótkich ścieżek.
– Para fajki na wysokości 4 m kabiny sprawia, że ciężarówka nie boi się wody.
– Wśród standardowych dodatków przewozowych znajdują się dwie eksperymentalne platformy 4-punktowe i 6-punktowe *
– Kupuj w regionie USA. Koszt to domyślna ciężka ciężarówka. Niektóre dodatki zablokowane według rangi gracza.

WAŻNY
* Pełne obciążenie platformy:
Nigdy wcześniej nie widziałem pojazdów z równoległym ładowaniem w grze. Nie było to możliwe, aby zrobić to normalnie, więc po automatycznym załadowaniu będziesz musiał ręcznie przesuwać ładunki w menu funkcji, aby uzyskać odpowiedni wygląd. Dość łatwe ładowanie ładunków 1-punktowych, ładowanie 2-punktowe lub łączenie jest bardziej skomplikowane. Uważaj również na ładowanie dźwigiem, rozpakowywanie lub przenoszenie innej mapy. Pamiętaj tylko, że miejsce odrodzenia / paczki ładunku zawsze znajduje się w linii środkowej i możesz go przesunąć w dowolną lewą lub prawą stronę, w zależności od pozycji początkowej pokładu.

Credits:
VladSib72

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *