BigDubz Rock Pack v1.0 Mod

BigDubz Rock Pack v1.0 Mod

Witam wszystkich, to jest nowy mod na customowy model rockowy, którym postanowiłem się podzielić ze społecznością Snowrunner. Powodem tego jest moja nadzieja na podzielenie się doświadczeniami z indeksowania skał z innymi użytkownikami i twórcami map. To jest nowy mod do eksperymentu, który mam nadzieję dobrze sobie radzi. Jeśli tak, podzielę się innymi rzeczami ze społecznością.

Te modele zostały zbudowane wokół starych modeli skał Nix z czasów MR Spintires. Nix rozdał swoje skały, aby stymulować pełzanie po skałach w Spintires i chcę kontynuować tę tradycję. Nie tylko to, chcę pomóc stymulować jedność w społeczności, dzieląc się tymi i innymi modelami. Więc proszę, nie nadużywaj pracy.
Proszę o uznanie mnie (TnB BigDubz420) podczas korzystania z.
Oto instrukcja instalacji:

1. Pobierz mod do ręcznej instalacji ze strony modów:

2. Rozpakuj pliki do lokalizacji na pulpicie.

3. Skopiuj folder o nazwie Media w pliku zip.

3. Wklej pliki do następującej lokalizacji: C: DocumentsMy GamesSnowRunner

4. Otwórz Edytor, naciśnij przycisk pokaż wszystkie pliki w edytorze, zobaczysz teraz skały pod folderem siatek.

5. Kliknij każdy plik XML, aby załadować kamień po raz pierwszy. (Jeśli jest biały lub nie pojawia się, oznacza to, że pliki nie zostały skopiowane do właściwej lokalizacji).

6. Strat dodając je do swojej mapy. (Wskazówka: podczas dodawania modeli w edytorze, którzy mogą używać funkcji wyszukiwania do sortowania modeli, wprowadź DBZ, aby znaleźć moje rzeczy).

To te same modele z mojej nowej mapy Goliath's Peak. Wymodelowałem każdy z nich w blenderze i użyłem wielu narzędzi do teksturowania i wykańczania skał.

Credits:
TnB_BigDubz420

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *